Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

Додаткове просування в Google Покупках

Завдяки рекламним кампаніям можна привертати увагу користувачів у різних сервісах Google, а отже, збільшувати обсяги продажів. Створивши кампанію в Google Merchant Center, ІЗІ рекламуємо ваші оголошення в каналах Google Ads, зокрема у Пошуку й рекомендаціях.

 

Правила відбору оголошень

Щоб ваші оголошення були відібрані командою ІЗІ, для додаткового просування в Google Покупках, ваш профіль та оголошення повинні відповідати наступним вимогам:

 1. товар відповідає правилам Google Merchant Center;
 2. профіль на ІЗІ повинен мати гарні показники обробки замовлень та відповідей у чаті, або ці показники ще не були розраховані через відсутність достатньої кількості даних;
 3. мінімальна ціна товару для його додавання складає 50 грн;

 

Просування оголошень

Якщо ваш профіль та оголошення відповідає вище зазначеним вимогам, тоді ваші оголошення отримують шанс потрапити в додаткове просування. Можлива ситуація коли тільки частина або декілька оголошень відповідають критеріями, в цьому випадку тільки вони будуть додані в просування. Після цього команда ІЗІ налаштовує кампанію з просування цих оголошень у Google Покупках. 

Зверніть увагу, що процес просування є дуже динамічним і оголошення в просуванні постійно змінюються (додаються / видаляються) враховуючи попит на ці товари та поточні тренди.

Поширені причини відсутності товару у Google Покупках:

 1. Недостатньо високи показники виконання замовлень або відповідей у чаті;
 2. Товар належить до забороненої до просування категорії, напикрад:
  1. лікарські засоби;
  2. тютюнові чи алкогольні вироби;
  3. небезпечні товари та 18+ (іграшки для дорослих, холодна або вогнепальна зброя);
 3. Неякісні зображення товару:
  1. погана якість зображення;
  2. рекламний або інший текст на зображені товару.
 4. Недостатня кількість часу після додавання/оновлення товару – зазвичай товар додається до просування продовж 12-24 годин після його додавання/оновлення.