Лучший в Украине сервис объявлений
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики и описание

Забудьте про надмірне потовиділення раз і назавжди. Засіб Driclor Solution знижує рівень небажаного потовиділення на 50 % уже після 1 тижня користування!

Driclor Solution — це ефективний антиперспірант із кульковим аплікатором і прозорою текстурою, яка не залишає білих плям на одязі. Його спеціальний склад поступово усуває надмірне потовиділення в пахвах, на руках і ногах.

Властивості:

на 50 % знижує потовиділення вже після тижня користування
запобігає утворенню неприємного запаху під пахвами
прозора текстура не залишає білих плям на одязі
можна наносити на руки, ноги та шкіру пахв
Склад:

20 % гексагідрату хлориду алюмінію — запобігає потовиділенню
без ароматизаторів
Спосіб нанесення:
Наносьте на повністю суху шкіру пахв, рук або ніг. Застосовуйте один раз на день безпосередньо перед сном і не швидше ніж через 1 годину після прийняття ванни або душу. Уранці вимийте та висушіть ділянки, де був нанесений засіб. Приблизно через тиждень достатньо наносити засіб 2–3 рази на тиждень, а згодом — усього один раз на тиждень.

Перед застосуванням спробуйте Driclor на невеликій ділянці шкіри. У разі алергічної реакції не користуйтеся засобом. Не використовуйте креми для депіляції та не голіть ділянки, на які хочете нанести Driclor, принаймні за 24 години до та після його застосування. Не наносьте на ділянки, оброблені засобом Driclor, інші дезодоранти або антиперспіранти. Не підходить для вагітних і жінок, що годують груддю.

Спросить продавца

67841058