Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

La Roche-Posay Micellar Water Ultra - Міцелярний розчин

200 мл: срок до 06.2022


Підтримання природного балансу pH-шкіри - запорука її здоров’я та краси. Ідеальний баланс допомагає зменшити агресивну дію стресових факторів і підвищує здатність шкірного покриву засвоювати зволожувальні, поживні й оздоровлювальні інгредієнти, які містяться у препаратах для догляду.
Physiological являє собою лінійку високоактивних очищувальних препаратів від La Roche-Posay, які призначені для нормалізації фізіологічного балансу шкірного покриву. Одним із найбільш ефективних і, як наслідок, популярних засобів цієї лінійки є міцелярна рідина Physiological Micellar Solution. Представлений продукт ідеально себе зарекомендував як ніжний очищувач усіх типів надчутливої шкіри.
М’які очищувальні агенти, які містить міцелярна рідина, моментально зв’язують і розчиняють сліди косметики та інші види забруднень, буквально за кілька секунд повністю очищуючи шкірний покрив і оптимізуючи його фізіологічний баланс. А завдяки ексклюзивній термальній воді відбувається заспокоєння, розслаблення та пом’якшення шкіри. Вона стає більш ніжною і шовковистою, а також отримує надзвичайно красиве сяйво.

Способы доставки
Укрпошта Экспресс
от 35 ₴
Укрпошта Стандарт
от 25 ₴ 
Новая Почта
от 40 ₴
Способы оплаты
Надежная оплата картой
Онлайн оплата через ИЗИ. Безопасно и без комиссии почты
Предоплата на карту продавца
Частичная или полная предоплата переводом с карты на карту
Возвраты
Законом не предусмотрен возврат данного товара.
56238060