Лучший в Украине сервис объявлений
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики и описание

Вентс 100 МА є побутовим вентилятором з жалюзі, які автоматично закриваються. Призначений для встановлення в стіну або стелю. Особливістю цього вентилятора є те, що при включенні вентилятора жалюзі на лицьових гратах відкриваються, при виключенні вентилятора жалюзі плавно закриваються. Таким чином, перекривається вентиляційний канал при непрацюючому вентиляторі, що запобігає попаданню повітря з вентиляційної шахти всередину обслуговуваного приміщення. Застосування:
Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.Для монтажу з повітропроводами 100 мм.Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в постачання не входить.

Вентилятор управляється за допомогою вбудованого шнуркового вимикача "B". При стельовому монтажі вентилятора опція не використовується. Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою регулятора РС-1-300. Вентилятори можуть підключатися відразу по декілька одиниць до одного регулюючого пристрою.

Спросить продавца

53640033