Лучший в Украине сервис объявлений
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Обмен
Торг
Характеристики и описание

Рукавички(перчатки) робочі фірми Gloper, мають захист за Європейським стандартом EN 388:2016 «Рукавиці для захисту від механічних пошкоджень» та EN 407:2004 «Захисні рукавички від термічних ризиків (спеки та/або вогню)»

Перчатки дуже міцні, та їх вистачить дуже на довгий час, не зважаючи на свою міцність та товщину перчатки не жаркі.

Перчатки за стандартом(EN 388:2016) стійкі до:

-абразивного впливу - 4(8,000 циклів, максимальний бал)
-порізів циркулярним ножем - 4(максимум 5)
-розривів - 4(максимальний бал 4)
-проколів - 3(максимальний бал 4)
-порізів прямим ножем - D( A,B,C,D,E,F)

За стандартомEN 407:2004

-Від термічних ризиків мають опір контактному теплу на рівні 1(оцінюється від 0 до 4)

Європейський стандарт EN 388:2016 «Рукавиці для захисту від механічних пошкоджень» замінив попередню версію стандарту EN 388:2003 (в Україні ДСТУ EN 388:2017 та ДСТУ EN 388:2005 відповідно).

EN 388:2016 визначає вимоги, методи випробувань та маркування рукавичок для захисту від таких механічних ризиків, як абразивний вплив, порізи ножем, розриви, проколи та удари. Для визначення ефективності захисту рукавичок від кожного з перерахованих механічних ризиків стандарт має свою методику випробувань. Результати випробувань позначаються певною цифрою чи літерою та вказуються на маркуванні рукавичок. Приклад такого маркування:

Стійкість до абразивного впливу

У порівнянні з вимогами стандарту EN 388:2003 в методиці випробувань відбулась наступна головна зміна: використовується наждачний папір зернистістю 180 (раніше було 100). Тест на стійкість до абразивного впливу проводиться на спеціальному обладнанні, в якому зразок матеріалу, вирізаного з долоні рукавички, що випробовується, закріпляється на гумовій головці певної ваги та розміру. Далі ця головка робить еліптичні рухи по столу, вкритому наждачним папером. Проводять випробування на 4 зразках. Результатом тестів стає найменша з чотирьох кількість циклів руху головки, необхідна для появи дірки в матеріалі.

Стандарт EN 388 визначає 4 рівня стійкості до абразивного впливу:

Рівень 1 2 3 4

Кількість циклів 100 500 2,000 8,000

Стійкість до порізів циркулярним та прямим ножем

Тест на стійкість до порізів циркулярним ножем проводиться за допомогою ротаційного ножа, що рухається вперед та назад по пласкій поверхні матеріалу, який випробовується, зі стандартним зусиллям 5 Н. Випробування припиняється коли фіксується проріз матеріалу. Використовується матеріал з двох різних рукавичок, кожний з них прорізається в 5 місцях. Реєструється кількість махів ножа до появи порізу. У залежності від мінімальних отриманих результатів рукавички отримують індекс стійкості до порізів циркулярним ножем від 1 до 5:

Рівень 1 2 3 4 5

Індекс 1.2 2.5 5.0 10.0 20.0

Щоб врахувати притуплення ножа під час випробувань, використовується стандартний матеріал, який прорізається до та після проведення випробувань. У випадку, якщо циркулярний ніж тупиться під час випробувань, тоді використовується методика випробувань, що викладена в ISO 13997:1999.

В даному тесті застосовуються прямі ножі, які рухаються по матеріалу, що випробовується, до того часу, коли не з’явиться поріз довжиною 20 мм. Для кожного руху використовується новий ніж та збільшується контактне зусилля, що прикладається до матеріалу. Після визначення необхідного контактного зусилля для різання матеріалу, тест проводиться ще на 5 зразках, щоб переконатися, що всі результати знаходяться в межах допустимих відхилень. У залежності від результатів випробувань рукавички отримують індекс стійкості до порізів прямим ножем від A до F:

Рівень A B C D E F

Контактне

зусилля (N) 2 5 10 15 22 30

Стійкість до розриву

Суттєвих змін щодо проведення даного тесту в редакціях стандарту EN 388 2003 і 2016 років не відбулось. Матеріал, що береться з долоні рукавички, закріплюється в машині, дві частини якої розходяться зі швидкістю 100 мм/хв. Вимірюється сила, необхідна для розриву матеріалу. Стандарт EN 388:2016 визначає 4 рівня стійкості до розриву:

Рівень 1 2 3 4

Стійкість до розриву (N) 10 25 50 75

Стійкість до проколу

Як і в тесті на розрив, в новій редакції стандарту особливих змін в проведенні випробувань на прокол не сталося. Зразок матеріалу береться з долоні рукавичок. Використовується стандартний закруглений різець, який проколює матеріал. У залежності від зусиль, потрібних для проколу, матеріал отримує рівень захисту від 1 до 4.

Рівень 1 2 3 4

Стійкість к проколу (N) 20 60 100 150

Стійкість до ударів

В стандарті EN 388:2016 з’явився тест на стійкість до ударів. Даний тест проводиться за методикою, що викладена в пункті 6.9 стандарту EN 13594:2015 – «Захисні рукавички для мотоциклістів. Вимоги та методи випробувань». Це додатковий необов’язковий тест, що використовується для спеціальних рукавичок із захистом від ударів долоні, тильної частини руки або кісточок пальців. Для проведення випробувань з рукавички вирізається та частина, що має захищати від ударів, та кріпиться на закругленій ковадлі. Плаский ударник вагою 2,5 кг б’є по ковадлі з такої висоти, щоб забезпечити потужність удару 5 Дж. Сенсор, що встановлено знизу ковадла, реєструє силу удару. Для відповідності вимогам рівню 1 стандарту EN 13594:2015 усереднена сила удару, який передається, не повинна перевищувати 7.0kN.

Маркування захисних рукавичок

Для рукавичок, що пройшли випробування на відповідність вимогам стандарту EN 388, отримані результати випробувань вказуються разом з піктограмою стандарту EN 388 (дивіться зображення на початку статті). Перша цифра вказує рівень стійкості до абразивного впливу, друга цифра – стійкість до порізів циркулярним ножем, третя – стійкість до розриву, четверта – стійкість до проколу, п’ята літера вказує рівень стійкості до порізів прямим ножем. Якщо один з тестів на стійкість до порізів (циркулярним або прямим ножем) не проводиться, то замість відповідної цифри або літери застосовується «Х». Окрім того, таке маркування може доповнюватись літерою «Р», якщо рукавички відповідають вимогам стандарту EN 388:2016 в частині стійкості до ударів.

Стандарти на рукавички: Стандарт EN 407: 2004
Рукавички для захисту від впливу підвищених температур та/або вогню

У цьому стандарті визначено рівні теплових характеристик рукавичок, призначених для захисту від впливу підвищених температур та/або вогню.
Визначення та вимоги
Характер та ступінь захисту відображаються піктограмою, доповненою серією із шести рівнів ефективності, що стосуються специфічних захисних якостей.
Піктограма "Підвищена температура та/або вогонь" супроводжується 6-значним числом:

Стійкість до займання (рівень ефективності 0-4)
Опір контактному теплу (рівень ефективності 0-4)
Опір конвективної теплоти (рівень ефективності 0-4)
Опір променистої теплоти (рівень ефективності 0-4)
Стійкість до дрібних бризок розплавленого металу (рівень ефективності рівень 0-4)
Стійкість до великих бризок розплавленого металу (рівень ефективності 0-4)
Рукавички повинні показувати, принаймні, рівень ефективності 1 щодо зносостійкості та опору роздирання.
Стійкість до займання,
визначається за періодом часу, протягом якого матеріал продовжує горіти і тліти після видалення джерела займання. Шви рукавички не повинні розходитись після 15 секунд горіння.
Опір контактному теплу,
визначається за діапазоном температур (100-500 °C), при яких користувач не відчуває болю протягом принаймні 15 секунд. Якщо для виробу було визначено рівень 3 або вище за стандартом EN, то воно повинно відповідати принаймні рівню 3 за стандартом EN на випробування на займистість. В іншому випадку рівень максимального опору контактній теплоті буде визначений як 2-й.

Можна замовити оптом, наявність та кількість розмірів уточнюйте.

Спросить продавца

49090708