Описание

Я, Валерій Дубчук - професійний фотограф, відеограф, гірський інструктор, мандрівник та організатор активного відпочинку як по Україні так і в будь-якій частині світу як у звичайних так і екстремальних умовах. Зйомкою та організацією активного відпочинку на професійному рівні займаюся з 2012 року.


Як фото- і відеограф працюю в різних жанрах і видах зйомок таких як:
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ зйомка урочистих подій: весілля, дні народження, випускні, ювілеї, хрестини і тому подібне;
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ репортажна зйомка: корпоративи, семінари, виставки, концерти тощо;
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ постановочна зйомка: сімейна, LoveStory, портретна, студійна та ін.;
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ предметна зйомка: рекламна, інформативна;
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ інтер'єрна та екстер’єрна зйомка;
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ пейзажна зйомка: природня, архітектурна, тваринна, рослинна;
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ панорамна зйомка;
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ спортивна зйомка;
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ нічна зйомка


Адже, фотограф, який володіє більшою кількістю різнопланових зйомок є більшим професіоналом. Так він може поєднувати і використовувати знання та вміння з абсолютно різних видів зйомок в одній. При цьому він знає у яких випадках варто використовувати зйомку з рук, у яких випадках зі штативу чи зі спалахом. Для мене важливо, щоб фото/відео були максимально якісними: чіткими, без шумів, зі справ-жньою передачею кольорів тощо. А при роботі з людьми, щоб їм було легко зі мною працювати. Якщо Вам не комфортно у тій чи іншій позі, то примушувати не буду, адже ця напруга потім буде помітна на фотографіях. Моя задача підказати Вам, а Ви вже вирішуєте.


Зв’язатися зі мною, а також більш детально ознайомитися з моїми роботами, підходом, технікою яку використовую, цінами, бонусами та багато-багато іншим зможете перейшовши на мій сайт VALDUBкрапкаCOM. Дуже прошу, перед тим як дзвонити, якщо у Вас виникли питання, відвідайте мій сайт. Там я намагався відповісти на всі питання, які зазвичай мені задають. У будь-якому випадку, завжди буду радий відповісти на Ваші питання, а при необхідності зустрітися віч-на-віч. Тут вкажу тільки коротко про мої переваги над іншими фотографами:

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ Професійна техніка. Для роботи використовую професійну техніку з повним кадром і високоякісними об’єктивами за рахунок чого фотографії при поганому освітленні лишатимуться якісними і деталізованими. Також, використовую різні професійні аксесуари такі як виносні спалахи, накамерне світло, розсіювачі світла, мікрофон для запису звуку та ін., щоб отримати фото/відео відмінної якості;

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ Одночасна зйомка фото та відео. Під «одночасною» мається на увазі зйомка однією камерою де фото/відео чергуються. В основному відео рідко потім переглядають на відміну від фото. Але є моменти, коли було б добре їх зазняти, такі як вітання, перший танець на весіллі, короткі цікаві відео з корпоратива тощо. Хоча можу запропонувати варіант дійсно одночасної зйомки, але це буде на дві камери. Зазвичай корисно на семінарах, коли одна камера знімає статично ведучого, тим часом іншою здійснюється фото- та відеозйомка з інших ракурсів).

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ Швидка видача фото/відео. Фотографії і відео можу віддати відразу після святкування, але це будуть необроблені фото/відео, але Ви матимете абсолютно всі кадри. На наступний день можу обробити до 5 фото, щоб ви могли ними поділитися в соцмережах. Дуже актуально для весільної зйомки. Але в будь-якому випадку ретушовані фото чи монтаж відео буде готовий від 1 до 14 днів. Термін залежатиме від кількості зроблених фото на конкретному заході;

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ Реалістичність фото/відео.

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ Повна конфіденційність.

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ Одна людина – безліч можливостей.

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ Збережені дані в повній безпеці.

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ Персональний підхід до кожного.

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ Персональна обробка фото/відео.

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ •​ ​ ​ Ціни, які формуєте ви. Так, саме Ви формуєте остаточну ціну відповідно до ваших можливостей і потреб. Тут я вказав ціну при роботі з професійною технікою і аксесуарами. І становить вона при роботі до 30 хв = 500 грн, выд 1 год = 700 грн/год. У мене оплата погодинна і не залежить від виду та жанру зйомки. Є можливість використання і не професійної техніки. В такому випадку ціна буде нижчою. Мої поради яку камеру краще вибрати, ціни знову ж можете дізнатися перейшовши на мій сайт. Один нюанс, тут вказані ціни тільки на фото- відеозйомку і скидання Вам всього фото/відео матеріалу. Окремо ще рахується обробка фото/відео. Ціна тут залежатиме від того скільки штук Вам потрібно і якої якості. І про це теж розписано у мене на сайті. Раджу ознайомитися з ним, бо Ви можете отримати ще знижку до 20%. Якщо Ви бажаєте співпрацювати зі мною тривалий термін (ресторани, інтернет-магазини, різні масові заходи тощо) із замовленнями 1-3 рази на тиждень, то можете отримати знижку до 70%.


І це ще не все… Хоча сам я з Києва, але дуже часто подорожую не тільки по Україні, але і по всьому світу. Як професійний з великим досвідом гірський провідник та мандрівник, знаю неймовірні місця для чудових фотосесій як у містах так і серед дикої природи. Організовую та проводжу індивідуальні та групові походи в гори різної складності, тривалості, пори року, а також авторських турів по цікавим містам і місцях світу, активного відпочинку, корпоративів, велотурів, фототурів та ні. Тому, не втратьте унікальну можливість не тільки прогулятися по горам чи містам, але й отримати професійну фотосесію з елементами відео у супроводі людини, в якої за плечима більше 50 походів по різним країнам, горам різних частин світу та в різні пори року. Ми спокійно організуємо для Вас незабутній відпочинок конкретно під Ваші вподобання, зацікавленість і можливості. Хіба не круто, коли людина завдяки багаторічному досвіду в мандрівках може провести і показати неймовірні місця куди мало хто взагалі доходив, а при цьому ще й отримати професійну фотосесію? Для мене важливо не тільки продумати все до дрібниць, до хвилин, але і забезпечити повну безпеку всіх учасників до і під час обраного заходу.

Крім професійних фотографій, відео, неймовірних вражень, спогадів, яскравих емоцій, бездоганної організації з підходом до кожного, Ви також отримаєте багато цікавих і приємних бонусів, які не надає жодний подібний сервіс чи компанія у такій кількості та якості, як ми. Скористайтеся шансом де остаточну ціну на зйомку формуєте Ви; де кожний учасник походу чи подорожі отримає детальну інформацію про пройдений шлях: карта, швидкість пересування, набір висоти та ін., якою буде цікаво поділитися і похвалитися не тільки зі знайомими, але і лишити собі як спогад.

Объявление
1232358
Похожие объявления
Фотограф ретушер
15
600 ₴
Знаменка
Алена
Фотограф
11
600 ₴
Одесса
Валерия
Атрибуты для фотосесси
Торг
12
Фотограф
15
500 ₴
Киев
Александра
Фотосесія
20
500 ₴
Львов
Ангеліна
Фуд фотограф
9
600 ₴
Херсон
Алекандра

Также часто ищут