Допомогти ЗСУ
Описание

Дитячі хокейні шорти Tackla Air 1051 Junior Ice Hockey Pants
Розмір: Jun L (талія 68-74 см, зріст 155-165 см)


Шорти для хокею Air 1051 - це високотехнологічні професійні шорти Tackla!

Оболонка з поліестеру 450 ден, ці шорти забезпечують гравців максимальним захистом. Хокейні шорти Air 1051 не тільки міцні, вони мають корпус ACD. Ця система повітряного охолодження допомагає підтримувати шорти дихаючими, зберігаючи гравців сухими та комфортними протягом усього використання. У парі з цією системою ультразахисні литі під тиском пластикові протектори в області стегон, що допомагають розсіяти силу прямих ударів, таких як заблоковані кидки або порізи!
Переходячи до аспекту комфорту Air 1051, мають блискавки з на внутрішніх стегнах, що дає гравцям можливість вибрати, наскільки шорти облягатимуть їх стегна. В додачу до цього - збільшені еластичні зони на ногах і нижче пояса, що забезпечують гравцям максимальний комфорт і гнучкість, не жертвуючи захистом. Нарешті, Air 1051 оснащені внутрішньою системою ременів, що дозволяє гравцям легко регулювати відчуття та облягання штанів.
Якщо ви гравець високого рівня, який шукає добротні шорти, що забезпечують велику мобільність, захист і довговічність, то Tackla Air 1051 для Вас!

За додатковою інформацією звертайтеся по телефону, або viber( о734о4о96о)
Товар відправлю Новою Поштою або іншою службою доставки

Характеристики
Объявление
12005544
Подать похожее объявление
Фигурное катание и хоккей