Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

(АРХІВ) Спецпропозиції Base і Pro

Важливо! 

Спеціальні пропозиції в даній редакції діяли з 24.05.2022 по 18.09.2022. З новими умовами можна ознайомитись за посиланням https://izi.ua/uk/page/uchetnye-zapisi-base-i-pro

Спеціальні пропозиції (далі — “Спецпропозиції”), що розміщені у цьому документі, доступні для всіх Користувачів (продавців) онлайн-сервісу ІЗІ, розміщеного за посиланням https://izi.ua/uk (в залежності від кількості товарів на Сторінці продавця) та розповсюджують свою дію на послугу доступу до програмної продукції у вигляді онлайн-сервісу ІЗІ (далі — “Послуга доступу до ІЗІ”).

Спецпропозиція BASE

Якщо на Сторінці продавця розміщено від 1 до 20 (включно) активних Оголошень, то до такого Користувача застосовуються умови Спецпропозиції Base. Згідно цієї Спецпропозиції, Користувач не оплачує вартість Послуги доступу до ІЗІ внаслідок продажу товарів (5% (п`ять) відсотків).

Спецпропозиція PRO

Коли кількість активних Оголошень в особистому кабінеті стає 21 і більше, до Користувача починають застосовуватись умови спецпропозиції Pro. Згідно умов цієї Спецпропозиції за кожен випадок продажу товару продавець сплачує вартість Послуги доступу до ІЗІ, а саме: 5% (п`ять відсотків) від вартості товару, але в будь-якому випадку не менше 3 грн та не більше 200 грн) як погоджено в Оферті про надання послуг, розміщеній за посиланням https://izi.ua/uk/page/terms-of-service.

Якщо замовлення було оформлено під час дії Спецпропозиції Pro, але під час обробки замовлення та оплати товару покупцем, кількість активних Оголошень про продаж товарів Користувача зменшилась і щодо нього почали діяти умови Спецпропозиції Base, вартість Послуги доступу до ІЗІ в розмірі 5% від вартості товару (але в будь-якому випадку не менше 3 грн та не більше 200 грн) не стягується.

Спецпропозиції PRO та BASE діють з 25 квітня 2022 року до 24 травня 2022 року (Період дії Спецпропозицій) та застосовуються автоматично до всіх користувачів онлайн-сервісу ІЗІ.

Спецпропозиція, яка застосовується щодо кожного Користувача, відображається в особистому кабінеті такого Користувача. 

*Активними є Оголошення, що є не відхиленими Адміністрацією ІЗІ до розміщення на izi.ua. 

** п. 261 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу визначено, що тимчасово, з 01.01.2013 р. до 01.01.2023 р., звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання програмної продукції, а також операції з програмною продукцією, плата за які не вважається роялті згідно з абзацами другим — сьомим пп. 14.1.225 п. 14.1 ст. 14 цього Кодексу.