Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

Правила роботи ІЗІ під час війни

24 лютого 2022 року на ІЗІ діють нові правила у зв'язку із воєнними діями в Україні. Зверніть увагу на ці пункти перед тим, як оформлювати замовлення чи створювати оголошення.

 

🔔 Повідомлення

Наразі наш проект працює в режимі економії бюджету, тож на ІЗІ вимкнено усі обов'язкові повідомлення. Надсилаються лише СМС-підтвердження для входу. Тому, щоб не пропустити повідомлення від користувачів або щодо замовлень, встановіть додаток ІЗІ на iOS чи Android

 

🧑‍💻 Статус роботи

Щоб відслідковувати актуальність оголошень, ми додали спеціальні позначки про роботу продавця. 

  • У налаштуваннях продавець може обрати, працює він у час війни чи ні. 
  • Якщо обере «працюю під час воєнного стану», то на його оголошеннях буде інформація про це. 
  • Якщо обере «тимчасово не працюю», то на усіх оголошеннях також буде спеціальна позначка про це, а кнопка Купити буде відсутня. 
  • Якщо продавець не обере жодного варіанту, на картці товару буде банер з попередженням про те, що треба уточнити у продавця актуальність оголошення. 

 

💵 Замовлення

Усі замовлення, що створюються на ІЗІ, можуть бути не оброблені або не виконані вчасно. Покупцям варто спершу написати продавцеві в чат на сайті, щоб дізнатися актуальну інформацію, а вже потім оформлювати замовлення. 

 

🚛 Доставка

Також зважайте на те, що не усі логістичні партнери працюють у звичному режимі. Тож продавцям потрібно налаштувати способи доставки та оплати у особистому кабінеті, щоб покупцям було простіше оформлювати замовлення.