Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

Правила для продавців

ІЗІ — гіперпростір для продажу речей і послуг від людини до людини. Тому взаємодії між людьми, а саме між продавцями і покупцями, дуже важливі для нас. Ми розробили правила, дотримуючись яких, продавець зможе швидше продати свій товар або послугу, а покупець залишиться задоволеним угодою.

Створюйте оголошення коректно

На ІЗІ є правила, за якими потрібно створювати оголошення. Не допускайте невідповідностей між оголошенням і товаром, який продаєте. Описуйте товар чесно, докладно, вказуйте не тільки його переваги, але і недоліки. Вказуйте терміни доставки заздалегідь, щоб під час замовлення не було сюрпризів для покупця.

За недотримання правил розміщення оголошень ваші оголошення будуть відхилені модератором або видалені, якщо в них розміщені товари, заборонені до продажу.

Обговорюйте деталі продажу тільки на ІЗІ

Ми створили зручний чат, де можна обговорити подробиці угоди, уточнити питання, які цікавлять. Також в чаті можна обмінюватися номерами телефонів.

Важливо пам'ятати, що будь-яку домовленість між продавцем і покупцем, в результаті, потрібно фіксувати в чаті.

Це може бути угода про покупку, відмова від неї або підтвердження того, що покупець знайшлов товар на ІЗІ.

Заборонено:

  • відводити покупця\продавця з ІЗІ в сторонні месенджери, соціальні мережі, сайти, інші маркетплейси. За порушення цього правила користувач буде заблокований.

  • розміщувати в описі оголошення або на фотографіях номери телефону, посилання на сторонні сайти, соціальні мережі або інші ресурси.

Відмічайте виконані угоди через чат

Відмічайте знайдені угоди в чатах в розділі Замовлення і угоди, не ігноруйте їх. На ІЗІ ми за чесність і прозорість. Ми створили спеціальний алгоритм, який аналізуючи чати між продавцем і покупцем, буде визначати угоди. На підставі цієї інформації продавцю відправляється прохання зазначити, чи дійсно угода була укладена на ІЗІ.

Не чекайте, поки алгоритм ІЗІ знайде вашу угоду, а одразу відмічайте продаж в чаті. Для цього знайдіть в чаті товар, який ви продали, і натисніть на кнопку «Відмітити проданим» (доступно тільки у веб-версії сайту і в iOS застосунку).

Якщо продавець буде ігнорувати ці правила або нечесно відмічати угоди, профіль такого продавця буде заблокований.

Оперативно обробляйте і виконуйте замовлення

Після отримання повідомлення про нове замовлення, постарайтеся оперативно його обробити, бажано протягом 1 дня. Не завжди покупець може чекати довго. Якщо покупець оформив замовлення через Надійну оплату карткою, продавець зобов'язаний його прийняти і обробити в першу чергу, адже покупець уже сплатив замовлення.

Якщо у продавця буде низький відсоток виконаних замовлень, профіль такого продавця буде заблокований.

Якщо ви не працюєте з якимось способом оплати, вимкніть його в Способах оплати. Загалом у продавця є 3 дні на підтвердження замовлення і 3 дні на його відправку. 

Також рекомендуємо ознайомитись з описом показників обслуговування, щоб розуміти, які замовлення враховуються при підрахунку показника виконання замовлень, а які ні. Детальніше

Будьте активні

Оперативно відповідайте на повідомлення, повідомлення про них вам приходять в мобільному додатку або листом на пошту. Постарайтеся відразу на них реагувати, щоб встигнути отримати і обробити всі потенційні замовлення.

Якщо продавець протягом 15 календарних днів не заходив на ІЗІ і за цей період у нього є непрочитані повідомлення або невиконані замовлення, товари такого продавця будуть приховані без попередження.

Намагайтеся вирішити проблеми з покупцем самостійно

ІЗІ — гіперпростір приватних оголошень, де люди продають товари і послуги іншим людям. Тому намагайтеся всі конфліктні ситуації вирішувати самостійно шляхом конструктивного діалогу. Адже завжди можна домовитися і знайти вихід із ситуації. Якщо цього зробити не вийшло, ви завжди можете написати в службу підтримки ІЗІ на [email protected].

Слідкуйте за актуальністю оголошень

Слідкуйте за актуальністю своїх оголошень та вчасно деактивуйте/оновлюйте розміщені оголошення.

Якщо оголошення є актуальним, натисніть кнопку «Оновити», щоб підтвердити це. Кнопка стане доступною через 15 днів після його додавання. Оновлення піднімає оголошення вгору каталогу, завдяки чому його бачить більше покупців.

Для вашої зручності, всі оголошення, які чекають на оновлення, збираються на вкладці «Оновити».

Якщо продавець 30 календарних днів не заходить на ІЗІ та не оновлює товари, на його оголошення буде розміщена мітка для покупців «Продавець був на ІЗІ більше 30 днів тому».