Русский корабль — иди нахуй! Допомогти армії

Правила програми лояльності «Виявлення підозрілої активності на ІЗІ»

Програма лояльності «Виявлення підозрілої активності на Izi.ua» закінчена 12 січня 2022 року. 

Офіційні правила Програми лояльності «Виявлення підозрілої активності на Izi.ua» (далі по тексту — «Правила» та «Програма лояльності» / «Програма» відповідно).


1. Програма лояльності «Виявлення підозрілої активності на Izi.ua» створена для заохочення Користувачів Izi.ua (Продавців та Покупців), які шляхом своєї пильності та бажанні зробити Сервіси Izi.ua кращими, зможуть повідомляти про підозрілу активність, що має ознаки шахрайський дій з боку інших Користувачів Izi.ua (як Продавців, так і Покупців) та у разі підтвердження повідомленої інформації, що призведе до обмеження доступу Адміністрацією izi.ua до Облікового запису, на якому було зафіксовано активність, що має ознаки шахрайських дій, отримувати заохочення у вигляді нарахування Бонусів на Бонусний рахунок Користувача на Izi.ua. 

1.1. Під підозрілою інформацією, зокрема, але не виключно мається на увазі повідомлення про: 

1.1.1. переманювання Користувача, що бажає придбати/продати товар, у сторонні засоби комунікації (месенджери);

1.1.2. занадто низьку ціну товару/послуги в Оголошенні на izi.ua;

1.1.3. дії продавця щодо спонукання покупця якнайшвидше перевести кошти за товар на карту продавця;

1.1.4. спонукання покупця здійснити оплату за товар через QR-код тощо. 

 

2. Дана Програма передбачає отримання Бонусів, що можуть бути використані  для зменшення вартості Послуг, доступних на izi.ua, таких як: рекламні послуги ТОП в категорії та VIP на головній https://izi.ua/uk/page/uslugi-top-i-vip (далі по тексту - «Рекламні послуги») та Послуги доступу до програмної продукції у вигляді  онлайн-сервісу izi.ua (Послуги доступу відповідно до п. 5.2. Договору-оферти про надання послуг https://izi.ua/uk/page/terms-of-service).

 

3. Для участі в Програмі лояльності  та отримання Бонусів, що в подальшому можуть бути використані на Послуги, перераховані в п. 2 цієї Програми, необхідно здійснити наступні дії:

3.1. бути зареєстрованим Користувачем онлайн-сервісу Izi.ua в якості продавця та мати активні Оголошення про продаж товарів; 

3.2. у разі виявлення підозрілої активності інших Користувачів онлайн-сервісу Izi.ua залишити скаргу:

а) через форму «Скарги та пропозиції» із зазначенням, що «Продавец веде себе підозріло", а також описати зміст підозрілої поведінки такого користувача 

або 

б) написати звернення на [email protected], вказати посилання на сторінку/оголошення підозрілого користувача та повідомити, чому саме ви вважаєте дії/бездіяльність користувача підозрілою.

3.3. Відділ модерації онлайн-сервісу Izi.ua перевіряє дії/бездіяльність користувача, на якого надійшла скарга і у разі підтвердження обставин, викладених у скарзі та обмеження доступу до Облікового запису користувача, на якого надійшла скарга, Користувач, що надіслав скаргу, отримує право на нарахування 30 Бонусів на свій Бонусний рахунок на Izi.ua. 

 

4.  Програма лояльність не поширюється:

- випадки самостійного виявлення Адміністрацією Izi.ua користувачів, активність яких на Izi.ua має ознаки шахрайських/протиправних дій;

- випадки, відповідно до яких про ознаки шахрайських/протиправних дій на Izi.ua було повідомлено не у один із способів, передбачених п. 3.2. цієї Програми. 

 

5. Отримати Бонус за даною Програмою лояльності можна одноразово за кожен підтверджений випадок підозрілої активності, що має ознаки шахрайських/протиправних дій, за умови обмеження Адміністрацією Izi.ua доступу до Облікового запису онлайн-сервісу Izi.ua такого користувача. 

Бонуси нараховуються протягом 24 годин після обмеження Адміністрацією Izi.ua доступу до Облікового запису користувача, в діях якого було виявлено ознаки шахрайських/протиправних дій, на Izi.ua. 

Бонуси накопичуються впродовж усього періоду дії Програми стосовно кожного випадку обмеження доступу, що було застосовано в межах умов цієї Програми. Протягом періоду дії Програми Учасник Програми може отримати не більше 300 Бонусів на свій Бонусний рахунок за всі повідомлені та підтверджені випадки виявлення протиправних/шахрайських дій користувачів. 


6. Де побачити нарахування бонусів?

Кількість нарахованих Бонусів та дату їх нарахування можна переглянути в Особистому кабінеті на Бонусному рахунку продавця, перейшовши в розділі  «Гаманець» в підрозділ «Бонуси». При нарахуванні Бонусів Користувач отримуватиме push-повідомлення (у разі використання Додатку Izi.ua) та e-mail-повідомлення на адресу електронної пошти, вказаної при реєстрації на izi.ua. 

 

7. Як використовувати бонуси?

7.1. Бонус можна використовувати для зменшення вартості Рекламних послуг та/або Послуги доступу на izi.ua. Використання бонусів здійснюється за наступною формулою: 1 Бонус = 1 гривня. 

7.2. Нараховані Користувачам Бонуси автоматично зменшують вартість послуг при оплаті послуг, перелічених в п. 1 цієї програми лояльності. 

7.3. Бонусами не можна розрахуватись за 100 % вартості послуг. 

7.4. За умови, що на Вашому Бонусному рахунку наявні Бонуси, у розмірі достатньому для оплати за послугу, при оплаті з Вашої банківської картки, дані якої вказані в Особистому кабінеті на izi.ua,  буде списана 1 гривня, а залишок суми, що залишилось сплатити за послугу, буде списано з Вашого Бонусного рахунку. У разі, якщо на Вашому Бонусному рахунку недостатньо Бонусів для їх зарахування в рахунок оплати за послуги на  izi.ua (з одночасним виконанням списання 1 гривні з Вашої банківської картки, дані якої вказані в Особистому кабінеті на izi.ua), з Вашого Бонусного рахунку буде списано усю кількість доступних до списання Бонусів, а решта сплачується в грошовому виразі (оплата з банківської картки, дані якої вказані в Особистому кабінеті на izi.ua).

 

8. Строк дії бонусів 

8.1. Всі Бонуси нараховуються на Бонусний рахунок на Izi.ua. Бонуси не є засобом платежу, не можуть бути отримані в грошовому еквіваленті, не є товаром/послугою/майном, в тому числі нематеріальним активом, і не можуть продаватися/передаватися  третім особам. Термін дії Бонусів становить 6 (шість) місяців з дня їх нарахування на Бонусний рахунок Користувача. Невикористані протягом цього періоду Бонуси будуть анульовані.

8.2. Бонус можна використати виключно для зменшення вартості послуг, доступних на izi.ua, таких як: рекламні послуги ТОП в категорії та VIP на головній https://izi.ua/uk/page/uslugi-top-i-vip та Послуги доступу до програмної продукції у вигляді  онлайн-сервісу izi.ua (Послуги доступу відповідно до п. 5.2. Договору-оферти про надання послуг https://izi.ua/uk/page/terms-of-service).

Організатор Програми лояльності — Товариство з обмеженою відповідальністю «УАПРОМ», м.Київ, Харківське шосе, 201-2013, літ. «4Г», реєстраційний код 36507036.

Учасник Програми лояльності «Виявлення підозрілої активності на Izi.ua» — будь-який зареєстрований Користувач Сайту Izi.ua, який здійснює свою діяльність з продажу товарів на Сайті.

Сайт — сукупність програмних та апаратних засобів, результат комп'ютерного програмування у вигляді онлайн сервісу izi.ua, який розміщений в мережі Інтернет за адресою https://izi.ua/, та надає можливість Користувачам розміщувати оголошення з пропозицією про реалізацію, товарів та/або послуг відповідно до вимог чинного законодавства України, та отримувати інші Сервіси izi.ua, що надаються Виконавцем.

Територія проведення Програми лояльності в межах здійснення замовлень на Izi.ua: територія України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій проведення Операцій об'єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження*; відповідно до Закону України від 15.04.2014 № 1207- VII виключно виходячи з безпеки жителів таких регіонів та фактичної можливості функціонування Організатора на таких територіях) через глобальну мережу Інтернет за допомогою сайту: https://izi.ua/uk (далі Сайт) з урахуванням особливостей мережі Інтернет.

* За винятком території Автономної республіки Крим та м.Севастополь у зв'язку з прийняття Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 р, № 1207- VII, а також деяких населених пунктів на території Донецької і Луганської областей (на підставі Указу Президента про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони «про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» підписаної 13 квітня 2014 р.

Бонус — умовна облікова одиниця, яка нараховується на бонусний рахунок Учасника Програми та яка може бути використана Учасником Програми для часткової та/або повної оплати Рекламних послуг та/або Послуги доступу, що надаються на IZI.ua. 

Адміністрація IZI.ua залишає за собою право в односторонньому порядку відмовити Учасникам в разі виявлення порушень ними правил Програми лояльності, неправомірних дій, спрямованих на отримання вигоди та/або виявлення шахрайства, про що ви отримаєте усне або письмове повідомлення від представника Організатора.

У разі розірвання Договору-оферти Бонуси не підлягають поверненню і не можуть бути відшкодовані будь-яким іншим чином.

Термін дії Програми - з моменту розміщення умов Програми лояльності на сайті https://izi.ua/ до «12» січня 2022 року включно.