Післяплата з передоплатою

Правила здійснення оплати за допомогою «Післяплати з передоплатою»

Цей документ «Правила здійснення оплати за допомогою “Післяплати з передоплатою”» (далі — «Правила») встановлює для Користувачів сайту izi.ua (продавців і покупців) порядок користування способом оплати «Післяплата з передоплатою».

«Післяплата з передоплатою» — це спосіб оплати на izi.ua, при якому покупець має можливість внести передоплату за товар шляхом переказу грошових коштів зі своєї платіжної картки на транзитний рахунок банку-партнера на період поки покупець не забере посилку з товаром і не сплатить у відділенні пошти залишок грошових коштів за товар післяплатою, що в подальшому будуть перераховані на платіжну картку продавця у разі покупки товару. Сума передоплати становить 10% від вартості товару, але не менше ніж 50 грн і не більше 500 грн. Після отримання покупцем посилки із замовленим на izi.ua товаром, сума грошових коштів, сплачена в якості передоплати, перераховується на платіжну картку продавця, дані якої містяться в Обліковому записі продавця. У разі, якщо покупець:

 • не забере посилку із замовленим товаром впродовж 5 (п’яти) днів з дня її надходження у відділення поштового оператора, послуги з відправлення посилки якого було обрано покупцем при замовленні товару;

 • відмовиться забирати посилку у відділенні, до якого надійшло відправлення, кошти, сплачені покупцем в якості передоплати за товар повертаються на платіжну картку продавця, а із суми передоплати покупцем продавцеві відшкодовується сума грошових коштів, що підлягає сплаті/була сплачена продавцем за послугу з відправлення товару у поштове відділення, вказане покупцем при замовленні товару.

У разі скасування замовлення до моменту його відправлення продавцем у відділення поштового оператора вказаного покупцем, передоплата за товар повертається на платіжну картку покупця у повному розмірі.

Після кожного продажу товару, що був оформлений покупцем на сайті izi.ua через кнопку «Купити» за допомогою способу оплати «Післяплата з передоплатою», продавець оплачує 7% від вартості проданого товару (але не менше 3 грн і не більше 500 грн) за послугу доступу до програмної продукції Виконавця у вигляді  онлайн-сервісу izi.ua, розміщеного на сайті https://izi.ua (далі – «Послуга доступу до izi.ua»  або також на сайті та у мобільному додатку може зустрічатися як «Послуги IZI»).

Відповідно до Публічного Договору-оферти про надання послуг при підтвердженні замовлення, шляхом натискання кнопки «Підтвердити», продавець надає згоду на оплату Послуги доступу до izi.ua в розмірі 7% від вартості товару. Оплата відбувається після того як покупець забрав товар та сума передоплати була зарахована на платіжну картку продавця, дані якої він вказав в своєму Обліковому записі особистому кабінеті на izi.ua.

Спосіб оплати «Післясплата з передплатою»:

 • доступний для використання на izi.ua у категоріях;  
 • може бути використаний виключно для товарів, для яких на izi.ua можна обрати спосіб доставки Новою Поштою або Justin;
 • доступний для товарів, ціна яких становить 100 грн і вище.

Як це працює?

Для покупця

 • вартість послуги з переказу грошових коштів від одержувача посилки відправнику (післяплата, яка сплачується покупцем при отриманні посилки) становить 15 грн + 2% від вартості товару;

 • при використанні способу оплати «Післяплата з передоплатою» покупець перераховує на транзитний рахунок банка-партнера IZI продавцю передоплату, в розмірі 10% від вартості товару (але не менше ніж 50 грн і не більше 500 грн), що перебуває на даному рахунку до моменту, поки покупець не забере товар у відділенні поштового оператора або відмовиться забирати товар у відділенні, до якого буде доставлено замовлення (або взагалі не прийде для отримання посилки у відділення). Наприклад, ціна товару 1000 грн, в момент замовлення покупець сплатить 100 грн (10%), а при отриманні у відділенні він заплатить 933 грн: залишок за товар 900 грн і вартість послуг поштового оператора партнера за переказ коштів від одержувача посилки відправнику (комісія за послугу післяплати 2% +15 грн);

 • для того, щоб здійснити оплату, покупцеві потрібно вказати дані своєї платіжної картки, з якої він бажає здійснити оплату за товар та натиснути кнопку «Оплатити». Натискаючи кнопку «Оплатити» продавець дає згоду на обробку його персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності;

 • для того, щоб оплата за товар пройшла успішно, покупцеві необхідно підтвердити дію з переказу коштів у додатку інтернет-банкінгу банку, який обслуговує картковий рахунок покупця;

 • у разі успішної покупки, кошти сплачені покупцем в якості угоди передоплати за товар, перераховуються на платіжну картку продавця, дані якої вказані в Обліковому записі на izi.ua. Якщо покупець відмовляється від товару при його огляді у відділенні поштового оператора або, якщо покупець і взагалі не прийшов у відділення і не забрав товар, відправлений продавцем, сума грошових коштів, що була сплачена в якості передоплати повертається на платіжну картку покупця впродовж 6 банківських днів, за вирахуванням вартості оплати послуги з пересилання відправлення з відділення продавця до відділення покупця. Тобто з коштів, сплачених в якості передоплати, вираховується вартість послуги доставки товару, а решта коштів, сплачених як передоплата, повертається на платіжну картку покупця, дані якої вказано в Обліковому записі на izi.ua. Шляхом натискання покупцем кнопки «Оплатити»​, він погоджується на відшкодування продавцю із суми коштів, сплачених покупцем в якості передоплати за товар, вартість послуг доставки товару, що було здійснено поштовим оператором/ в його сторону (сторону покупця), у разі відмови забрати або неотримання покупцем відправлення з товаром у відділенні, вказаному при замовленні товару на izi.ua.

Для продавця

 • в разі успішної купівлі товару, продавець отримує грошові кошти, сплачені покупцем в якості передоплати за товар на платіжну картку продавця, дані якої вказано в Обліковому записі на izi.ua, а потім окремою транзакцією з платіжної картки продавця, на яку було перераховано суму передоплати, буде ініційовано переказ грошових коштів  (або буде списано суму коштів) у розмірі 7 % від вартості товару, що підлягають оплаті продавцем за Послугу доступу до izi.ua. Шляхом натискання кнопки «Підтвердити замовлення»​ продавець дає свою згоду на списання коштів, у розмірі 7 % від вартості придбаного покупцем товару, що підлягає сплаті  за Послугу доступу до izi.ua. Залишок суми коштів, що підлягає оплаті за товар, продавець отримає післясплатою на свій розсуд або: за допомогою послуги грошового переказу в поштовому відділенні готівкою або послугою переказу поштовим оператором на платіжну картку. Наприклад, ціна товару 1000 грн, в момент замовлення покупець сплатить 100 грн (10%), а при отриманні у відділенні він заплатить 933 грн: залишок за товар 900 грн і вартість послуг поштового оператора и за переказ коштів від одержувача посилки відправнику (комісія за послугу післяплати (2% +15 грн);

 • для зарахування коштів за товар, продавцеві необхідно зберегти дані платіжної картки у своєму Обліковому записі на izi.ua; Натискаючи кнопку «Зберегти»​ продавець дає згоду на обробку його персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності. У разі, якщо в Обліковому записі продавця не вказані реквізити жодної платіжної картки для перерахування коштів за проданий товар, йому протягом 90 (дев’яноста) календарних днів з дня отримання покупцем товару (кошти за який не були перераховані продавцеві) необхідно у своєму Обліковому записі вказати реквізити платіжної картки для перерахування коштів, сплачених покупцем за товар. Вказані реквізити такої картки будуть вважатись основними для зарахування коштів. У випадку, якщо протягом встановленого у цьому пункті строку, продавець не вказав реквізити платіжної картки для перерахування коштів, сплачених покупцем за товар, кошти будуть повернені назад покупцеві на ті платіжні реквізити, з яких здійснювалось перерахування коштів за товар. В такому випадку подальше вирішення питання щодо перерахування коштів за товар вирішуються безпосередньо між продавцем, який продав товар, та покупцем, який отримав товар та мав сплатити за нього кошти.

 • також решту суми за товар можна отримати у відділенні пошти з паспортом.

 • в разі відмови від замовленого товару у поштовому відділенні (поштового опаратора), покупець компенсує вартість послуги з доставки відправлення у відділення, вказаного при замовленні товару покупцем, а зворотню доставку відправлення (у разі, якщо покупець не забрав посилку при огляді товару у відділенні або взагалі не прийшов і не забрав посилку) у відділення, з якого продавець здійснив відправлення покупцеві — продавець. 

Адреса електронної пошти служби підтримки IZI: [email protected] 

Продавець, розміщуючи оголошення в одній з категорій, для якої доступний спосіб оплати «Післясплата з передплатою», і покупець, оформлюючи на izi.ua замовлення із способом оплати «Післясплата з передплатою», погоджуються із: