Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

Післяплата

Правила здійснення оплати за допомогою «Післяплати»

Цей документ «Правила здійснення оплати за допомогою “Післяплати”» (далі — «Правила») встановлює для Користувачів сайту ІЗІ (продавців і покупців) порядок користування способом оплати «Післяплата».

«Післяплата» — це спосіб оплати на ІЗІ, при якому покупець оплачує вартість замовлення у відділенні пошти післяплатою.

Спосіб оплати «Післяплата»:

 • доступний для використання на izi.ua у таких категоріях;

 • може бути використаний виключно для товарів, для яких на izi.ua можна обрати спосіб доставки Новою Поштою, Укрпоштою.

Як це працює?

Для покупця

 • при використанні способу оплати «Післяплата» покупець оформлює замовлення без передоплати, а вартість замовлення оплачується у відділенні при його отриманні післяплатою. 

 • вартість послуги з переказу грошових коштів від одержувача посилки відправнику становить 15 грн + 2% від вартості товару для доставки у відділення Укрпошти і 20 грн + 2% від вартості товару для доставки у відділення Нової Пошти;

 • якщо покупець відмовляється від товару при його огляді у відділенні поштового оператора/логістичного партнера або покупець не забрав товар, такий товар повертається назад продавцеві відповідно до правил поштового логіста. Вартість доставки у такому випадку сплачується за домовленістю сторін.

Для продавця

 • при підтвердженні замовлення, продавець має вказати дані своєї платіжної картки у особистому кабінеті;

 • в разі успішної купівлі товару окремою транзакцією з платіжної картки продавця, яка прив'язана у особистому кабінеті, буде ініційовано переказ грошових коштів у розмірі 5% від вартості товару, що підлягають оплаті продавцем за надання послуги доступу до програмної продукції Виконавця у вигляді онлайн-сервісу izi.ua, розміщеного на сайті https://izi.ua (далі – «Послуга доступу до izi.ua» або також на сайті та у мобільному додатку може зустрічатися як «Послуги ІЗІ»). Шляхом натискання кнопки «Підтвердити замовлення» продавець дає свою згоду на списання коштів, у розмірі 5% від вартості придбаного покупцем товару (але не менше 3 грн і не більше 200 грн), що підлягає сплаті за Послугу доступу до izi.ua. Після цього продавець отримує грошові кошти, сплачені покупцем післяплатою на картку або готівкою у відділенні на його вибір.

 • повернення товару у випадку відмови від нього у поштовому відділенні здійснюється відповідно до правил поштового логіста.  Вартість доставки у такому випадку сплачується за домовленістю сторін.

Важливо: способи оплати Післяплата може бути недоступний продавцю, якщо його показник виконання замовлень у розрізі цього способу оплати сильно нижчий, ніж у інших продавців. При підрахунку враховуються отримані продавцем замовлення за останні 180 днів.

Як отримати оплату післяплатою на картку? 

Нова Пошта

 1. зареєструйте картку в бізнес-кабінеті поштового оператора, в додатку або в відділенні пошти. Важливо! Номер телефону при реєстрації повинен збігатися з номером телефону, який був зазначений при підтвердженні замовлення на IZI.ua;

 2. прив'яжіть платіжну картку (вкажіть реквізити) в кабінеті Нової Пошти. Зробити це можна в Меню> Установки> Платіжні картки;

 3. поштовий оператор доставляє відправлення;

 4. покупець забирає посилку з товаром, що замовив на izi.ua і оплачує товар післяплатою (шляхом переказу коштів за товар на платіжну картку продавця);

 5. переказ коштів на картку продавця здійснюється через фінансову установу ТОВ «НоваПей».

Максимальна сума одного переказу грошових коштів на картку становить 14 999 грн.

Укрпошта

Отримати грошові кошти за товар, який ви надсилаєте покупцеві з оплатою післяплатою, можна лише у відділенні Укрпошти з паспортом.

Адреса електронної пошти служби підтримки ІЗІ: [email protected] 

Продавець, розміщуючи оголошення в одній з категорій, для якої доступний спосіб оплати «Післяплата», і покупець, оформлюючи на izi.ua замовлення із способом оплати «Післяплата», погоджуються із: 

 1. умовами надання послуг логістичними партнерами Нова Пошта, УкрпоштаMeest;

 2. публічним договором про надання послуг з організації перевезення відправлень: Нова Пошта, УкрпоштаMeest;

 3. публічним Договором-офертою про надання послуг;

 4. а також приймаєте ці Правила здійснення оплати за допомогою «Післяплати».