Допомогти ЗСУ

Умови розміщення оголошень

На ІЗІ при додаванні оголошень плата не стягується, додавати їх можна в необмеженій кількості. Для цього клікніть на форму подачі оголошення і заповніть інформацію про товар.

Важливо!

З початку війни команда ІЗІ робить усе можливе для продовження існування проекту. Ми оптимізували процеси та витрати, але, на жаль, не змогли зберегти більшу частину команди та частково втратили фінансування. Зараз, щоб зберегти залишок команди та підтримувати розвиток проекту, ми змушені змінити умови для спецпропозиції PRO:

З 25 квітня для Користувачів, на яких поширюються умови спецпропозиції PRO, вартість послуг ІЗІ становитиме 5% вартості проданого товару, але не менше 3₴ і не більше 200₴.
Зверніть увагу! Нові умови будуть актуальні для замовлень, створених після 25.04.22 12:00 годин.

Після кожного продажу товару, що був оформлений покупцем на сайті izi.ua через кнопку "Купити" за допомогою способу оплати "Надійна оплата картою" чи "Накладений платіж з передоплатою", ви платите за послуги ІЗІ 5% від вартості проданого товару, але не менше 3 грн і не більше 200 грн. Оплата відбувається після зарахування грошей за товар на карту продавця, дані якої він вказав в своєму особистому кабінеті.

Наприклад, продавець продав товар за 2000 грн, йому на картку зарахують 2000 грн, а потім другою транзакцією IZI.ua буде ініційована оплата за надані послуги izi.ua в розмірі 100 грн (5% від вартості проданого товару).

Ці умови поширюються на продавців в категоріях, в яких доступна Надійна оплата карткою.

 

Часті питання
 

1. Чому я буду платити 5% за послуги ІЗІ?

Ми хочемо зберегти проект та можливість його подальшого розвитку, збільшувати кількість користувачів та забезпечувати швидкі продажі товарів та послуг.

Оплата в розмірі 5% стягуватиметься лише за успішно продані товари і тільки з тих користувачів, на яких поширюються умови спецпропозиції PRO.

2. Коли я буду платити 5% за послуги ІЗІ?

Оплата за послуги izi.ua буде стягуватися з продавця тільки тоді, коли покупець оплатив товар, забрав його з пошти, і продавцеві, при цьому, на картку зарахувалась оплата за товар.

Вартість послуги izi.ua становить 5% від вартості товару, але не менше 3 грн і не більше 200 грн.

Наприклад, продавець продав товар за 2000 грн, йому на карту зарахують 2000 грн, а потім другий транзакцією ІЗІ буде ініційована оплата за надані послуги izi.ua в розмірі 100 грн (5% від вартості проданого товару).

3. Чому з моєї картки знімаються гроші після продажу на ІЗІ? Ви зберігаєте мої дані?

Банк-партнер і сайт izi.ua, що відповідає вимогам стандарту безпеки PCI DSS, гарантують збереження ваших грошей і платіжних даних. Обробка персональних даних на izi.ua регулюється Політикою конфіденційності https://izi.ua/uk/page/privacy-policy.

Згідно з Угодою-оферти при підтвердженні замовлення, шляхом натискання кнопки «Підтвердити», ви даєте згоду на оплату за надання послуги izi.ua в розмірі 5% від вартості товару. Оплата буде стягуватися з вашої картки, дані якої зазначені в вашому особистому кабінеті, другою транзакцією після зарахування оплати за замовлення. Наприклад, ви продали товар за 2000 грн, вам на рахунок зарахувалась ця сума, а потім другою транзакцією ІЗІ буде ініційована оплата за послуги ІЗІ в розмірі 100 грн.

4. Якщо я буду використовувати кредитні гроші, як знімається оплата за послуги ІЗІ?

Ви можете розрахуватися за товари та послуги на ІЗІ кредитними грошима. Пам'ятайте, в цьому випадку банк-емітент вашої картки може списати додаткову комісію за користування кредитними коштами. Будь ласка, враховуйте це :)

5 Ви будете просувати мої оголошення на сайті за рахунок оплати 5%?

Ні. Послуги ТОП і VIP оплачуються окремо за бажанням продавця.

6. Що буде з оголошеннями, які я додав раніше?

З усіх оголошень, навіть доданих до зміни правил продажу на сайті izi.ua, після їх продажу потрібно буде заплатити 5% від вартості товару за послуги izi.ua. 

Зверніть увагу! Якщо замовлення на товар було створено до 12:00 25.04.22, то у разі успішного продажу потрібно буде заплатити 1% від вартості товару.