Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

Умови розміщення оголошень

На ІЗІ при додаванні оголошень плата не стягується, додавати їх можна в необмеженій кількості. Для цього клікніть на форму подачі оголошення і заповніть інформацію про товар.

Усі продавці з Обліковим записом PRO після кожного успішного продажу товару, що був оформлений покупцем на сайті izi.ua через кнопку “Купити”, платять за послуги ІЗІ від 5% до 10% від вартості проданого товару, залежно від категорії товару, але не менше 3₴ та не більше 400₴. Список категорій та їх процентні ставки доступні за посиланням.

Наприклад, продавець продав товар за 2000 грн, йому на картку зарахувалося 2000 грн, а потім другою транзакцією ІЗІ буде ініційована оплата за надані послуги izi.ua у розмірі 100 грн (5% від вартості проданого товару).

Ці умови поширюються на продавців у категоріях, де доступна Надійна оплата карткою.

 

Часто задавані питання

1. Чому я платитиму від 5% до 10% за послуги ІЗІ?

Ми хочемо зберегти проект та можливість його подальшого розвитку, збільшувати кількість користувачів та забезпечувати швидкі продажі товарів та послуг.

Оплата у розмірі від 5% до 10% стягуватиметься лише за успішно продані товари і тільки з тих користувачів, на яких поширюються умови Облікового запису PRO.

2. Де подивитися, яка відсоткова ставка у кожній із категорій?

У таблиці за посиланням можна знайти всі категорії та дізнатися про їх поточну відсоткову ставку за успішний продаж.

3. Коли я платитиму від 5% до 10% за послуги ІЗІ?

Оплата за послуги izi.ua стягуватиметься з продавця лише тоді, коли покупець сплатив кошти за товар, забрав його з пошти, і продавцю, при цьому, на карту зарахувалася оплата за товар.

4. Чому з моєї картки знімаються гроші після продажу на ІЗІ? Ви зберігаєте мої дані?

Банк-партнер та сайт izi.ua, що відповідає вимогам стандарту безпеки PCI DSS, гарантують збереження ваших грошей та платіжних даних. Обробка персональних даних на izi.ua регулюється політикою конфіденційності https://izi.ua/uk/page/privacy-policy.

Відповідно до Договору-оферти при підтвердженні замовлення, шляхом натискання кнопки «Підтвердити», ви даєте згоду на оплату за надання послуги ІЗІ у розмірі від 5% до 10% вартості проданого товару, залежно від категорії товару, але не менше 3 ₴ і не більше ніж 400 ₴. Оплата відбуватиметься з вашої картки, дані якої вказані у вашому особистому кабінеті, другою транзакцією після зарахування оплати за замовлення. Наприклад, ви продали товар за 2000 грн, вам на рахунок зарахувалася ця сума, а потім другою транзакцією ІЗІ буде ініційовано оплату послуг ІЗІ у розмірі 100 грн.

5. Якщо я використовуватиму кредитні гроші, як знімається оплата за послуги ІЗІ?

Ви можете розраховуватись за товари та послуги на ІЗІ кредитними грошима. Пам'ятайте, що в цьому випадку банк-емітент вашої картки може списати додаткову комісію за використання кредитних коштів. Будь ласка, враховуйте це :)

6. Ви просуватимете мої оголошення на сайті за рахунок оплати процентної ставки?

Ні, додаткові послуги «VIP на головній», «ТОП в категорії» оплачуються окремо за бажанням продавця, детальніше за посиланням.

7. Що буде з оголошеннями, які я додав раніше?

З усіх оголошень, навіть доданих до зміни правил продажу на сайті izi.ua, після їх продажу потрібно буде сплатити від 5% до 10% вартості проданого товару, залежно від його категорії, за послуги ІЗІ.

Зверніть увагу! Якщо замовлення на товар було створено до 12:00 19.09.2022, то у разі успішного продажу потрібно буде заплатити 5% від вартості товару, незалежно від його категорії.