Як додати оголошення?

На IZI при додаванні оголошень плата не стягується, додавати їх можна в необмеженій кількості. Для цього клікніть на форму подачі оголошення і заповніть інформацію про товар.

Після кожного продажу товару, що був оформлений покупцем на сайті izi.ua через кнопку "Купити" за допомогою способу оплати "Надійна оплата картою" чи "Накладений платіж з передоплатою", ви платите за послуги IZI 7% від вартості проданого товару, але не менше 3 грн і не більше 500 грн. Оплата відбувається після зарахування грошей за товар на карту продавця, дані якої він вказав в своєму особистому кабінеті.

Наприклад, продавець продав товар за 2000 грн, йому на картку зарахують 2000 грн, а потім другою транзакцією IZI.ua буде ініційована оплата за надані послуги izi.ua в розмірі 140 грн (7% від вартості проданого товару).

Ці умови поширюються на продавців в категоріях, в яких доступна Надійна оплата карткою.

 

Часті питання
 

1. Чому я буду платити 7% за послуги IZI?

За 2 роки ми виросли з 0 до 3,5 млн унікальних користувачів на місяць. Але це не межа ;) Ми хочемо рости і розвивати проект ще динамічніше, збільшувати кількість користувачів і забезпечувати швидкий продаж товарів і послуг.

Оплата в розмірі 7% буде стягуватися тільки за успішно продані товари.

2. Коли я буду платити 7% за послуги IZI?

Оплата за послуги izi.ua буде стягуватися з продавця тільки тоді, коли покупець оплатив товар, забрав його з пошти, і продавцеві, при цьому, на картку зарахувалась оплата за товар.

Вартість послуги izi.ua становить 7% від вартості товару, але не менше 3 грн і не більше 500 грн.

Наприклад, продавець продав товар за 2000 грн, йому на карту зарахують 2000 грн, а потім другий транзакцією IZI.ua буде ініційована оплата за надані послуги izi.ua в розмірі 140 грн (7% від вартості проданого товару).

3. Чому саме 7%? Чи не 2%, 3% або 5%

В середньому, успішна операція нам обходиться в 7% від вартості товару. Отриманий прибуток ми плануємо вкладати в розвиток проекту, щоб ще швидше продавати ваші товари та послуги.

4. Чому з моєї картки знімаються гроші після продажу на IZI? Ви зберігаєте мої дані?

Банк-партнер і сайт izi.ua, що відповідає вимогам стандарту безпеки PCI DSS, гарантують збереження ваших грошей і платіжних даних. Обробка персональних даних на izi.ua регулюється Політикою конфіденційності https://izi.ua/uk/page/privacy-policy.

Згідно з Угодою-оферти при підтвердженні замовлення, шляхом натискання кнопки «Підтвердити», ви даєте згоду на оплату за надання послуги izi.ua в розмірі 7% від вартості товару. Оплата буде стягуватися з вашої картки, дані якої зазначені в вашому особистому кабінеті, другою транзакцією після зарахування оплати за замовлення. Наприклад, ви продали товар за 2000 грн, вам на рахунок зарахувалась ця сума, а потім другою транзакцією IZI.ua буде ініційована оплата за послуги IZI в розмірі 140 грн.

5. Якщо я буду використовувати кредитні гроші, як знімається оплата за послуги IZI?

Ви можете розрахуватися за товари та послуги на IZI кредитними грошима. Пам'ятайте, в цьому випадку банк-емітент вашої картки може списати додаткову комісію за користування кредитними коштами. Будь ласка, враховуйте це :)

6. Ви будете просувати мої оголошення на сайті за рахунок оплати 7%?

Ні. Послуги ТОП і VIP оплачуються окремо за бажанням продавця.

7. Що буде з оголошеннями, які я додав раніше?

З усіх оголошень, навіть доданих до зміни правил продажу на сайті izi.ua, після їх продажу потрібно буде заплатити 7% від вартості товару за послуги izi.ua.