Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

Доставка Укрпоштою

Офіційні правила участі в акції «Спецтариф від Укрпошти для користувачів ІЗІ»  

Далі за текстом «Правила» та «Акція» відповідно.

Основні поняття та визначення

Сайт — Онлайн-сервіс оголошень IZI.ua, який розміщений в мережі Інтернет за адресою https://izi.ua/, доступ до якого Користувачам надається Товариством з обмеженою відповідальністю «УАПРОМ» (ідентифікаційний код юридичної особи 36507036) та за допомогою якого надається можливість Користувачам розміщувати оголошення з пропозицією про реалізацію товарів відповідно до вимог чинного законодавства України, та отримувати інші Сервіси, що надаються на https://izi.ua/.

Відправлення — вантаж (товар/замовлення), інформація про який фіксується у відповідному супровідному ярлику (номер електронної накладної, далі також зустрічається «ЕН»), сформованому за допомогою інформаційної системи Логістичного партнера та передається відправником Логістичному партнеру для надання послуг з пересилання Відправлень.

Спецтариф на відправлення у відділення покупця від Укрпошта для користувачів IZI.ua (далі за текстом «Спецтариф у відділення покупця») — це фіксована вартість доставки посилки із товарами, замовленими на IZI.ua у відділення Укрпошти, що вказав покупець при купівлі товару. 

Спецтариф на зворотне відправлення у відділення продавця від Укрпошта для користувачів IZI.ua (далі за текстом «Спецтариф на зворотне відправлення у відділення продавця») — це фіксована вартість зворотної доставки посилки із товарами, замовленими на IZI.ua у відділення Укрпошти, з якого продавцем було відправлено товар покупцеві. 

Умови та строки акції

Учасники Акції отримують право отримати послугу з пересилання Відправлень за Спецтарифами на умовах цієї Акції. 

Вартість послуги з пересилання Відправлень за Спецтарифом Укрпошта Стандарт у відділення покупця на умовах цієї Акції складає

 • 25 грн (в т.ч. ПДВ) – на замовлення до 15 кг та довжиною однієї із сторін до 70 см;
 • 70 грн (в т.ч. ПДВ) - за замовлення від 15 до 30 кг та довжиною однієї із сторін до 70 см.

Вартість доставки Укрпошта Експрес розраховується згідно стандартного тарифу Укрпошта Експрес.

Вартість послуги з пересилання Відправлень за Спецтарифом на зворотне відправлення у відділення продавця (у разі, коли покупець відмовився від посилки або не прийшов у поштове відділення і не забрав його) на умовах цієї Акції складає 10 грн (в т.ч. ПДВ) на усі замовлення з урахуванням особливостей, викладених в даних Правилах.  

В Акції можуть взяти участь:

 • усі зареєстровані Користувачі онлайн-сервісу IZI.ua - продавці, які увімкнули спосіб доставки у відділення Укрпошти у меню «Способи доставки»;

 • покупці, які оформили замовлення через IZI.ua https://izi.ua/, обрали при замовленні спосіб доставки у відділення Укрпошти, за умови, якщо замовлені товари відповідають умовам Акції.

Доставка за Спецтарифами розповсюджується лише на Відправлення, якими є замовлені товари на IZI.ua, для яких на сайті https://izi.ua/ можливо обрати спосіб доставки у відділення Укрпошти. Кількість Відправлень з доставкою за Спецтарифами необмежена. 

Акція діє з 1.10.2022 до 31.03.2024 включно, за київським часом.

Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами Акції. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організаторів Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

Персональні дані Учасників Акції обробляються у відповідності до умов користування відповідним програмним ресурсом Організатора/Логістичного Партнера.

Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на офіційній сторінці Акції за посиланням: https://izi.ua/uk/page/dostavka-ukrposhtoj

Як отримати доставку у відділення Укрпошти за Спецтарифами?

Умови для покупців.

Покупцеві необхідно: 

 • натиснути кнопку «Купити» на IZI.ua на сторінці товару,  який відповідає Умовам цієї Акції, обрати серед способів доставки «Укрпошта» та оформити замовлення;

 • забрати посилку у відділенні Укрпошти. Для отримання Відправлення необхідно назвати працівнику Укрпошти номер супровідного ярлику (номер накладної), створеного при замовленні товару, та пред'явити документ, що підтверджує особу (паспорт, посвідчення водія, посвідка на проживання, пенсійне посвідчення тощо) або документ, який дає право отримувати відправлення.  

Умови для продавців.

Продавцеві необхідно: 

 • бути зареєстрованим Користувачем Сайту IZI.ua та пропонувати до продажу товари, що відповідають умовам Акції;

 • увімкнути спосіб доставки “Укрпошта” у меню «Способи доставки»

 • отримати замовлення на товар, який відповідає умовам Акції;

 • прийняти замовлення, отримане на IZI.ua; 

 • відправити замовлення через відділення Укрпошти;

 • вказати свій номер телефону, який зазначений на сторінці підтвердження даних відправника та номер супровідного ярлику (номер накладної), створеного після підтвердження замовлення;

 • нанести супровідний ярлик (номер накладної) на Відправлення;

На основі супровідного ярлику (номер накладної), створеного по даному замовленню, співробітник Укрпошти у відділенні організовує відправку замовлення на умовах цієї Акції. 

Доставка за Спецтарифами за цією Акцією розповсюджується на Відправлення:

 • які було замовлено на IZI.ua зі способом доставки “Укрпошта”;

 • у яких на сторінці оголошення вказаний спосіб доставки Укрпошта;

 • послуга з пересилання яких здійснюється виключно по Території проведення Акції; 

 • що пересилаються згідно послуги “Укрпошта Стандарт”;

 • що пересилаються з оголошеною цінністю.

Доставка Відправлень до відповідного відділення Укрпошти здійснюється із врахуванням графіку роботи відділень, зазначеного на офіційному сайті Логістичного партнера https://www.ukrposhta.ua

Список усіх відділень можна побачити при оформленні замовлення на IZI.ua. Спочатку оберіть спосіб доставки Укрпошта, потім впишіть місто, і у випадаючому списку оберіть відділення.

Всі відділення ви можете переглянути зараз на карті

Якщо покупець відмовиться забирати товар, який йому було доставлено відповідно до умов цієї Акції, продавець має право отримати послугу з пересилання цього товару у зворотному напрямку з відділення Укрпошти покупця назад до відділення Укрпошти продавця за Спецтарифом на зворотне відправлення у відділення продавця.

Є питання щодо акції —  пишіть нам на [email protected]

Є питання по доставці — звертайтесь до контакт-центру Логістичного партнера за номером 0 800 300 545 

Організатор Акції

ТОВ «Уапром» м.Київ, 02121, вул. Харківське шосе, 201-203, корпус 2А, літера 4Г.

ідентифікаційний  код: 36507036

Логістичний Партнер/Оператор поштового зв’язку:

АТ «УКРПОШТА» 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, буд.22. 

ідентифікаційний  код:  21560045

Організатор, в тому числі за інформуванням Логістичного Партнеру Акції, має право відмовити у наданні безкоштовно отримати послугу з пересилання Відправлень, а також заборонити подальшу участь в Акції без пояснення причин будь-якій особі, яка вчиняє дії, що мають шахрайський характер, або покликані отримати неправомірну вигоду від участі в Акції, або ж діє іншим чином, порушуючи положення цих Правил.

Територія проведення Акції

Акція проводиться на території України, окрім тимчасово окупованих територій та території проведення Операції об’єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження**.

Організатори Акції залишають за собою право вносити зміни в Правила Акції, в тому числі в умови, територію та строки проведення Акції виключно за умови публічного сповіщення про такі зміни на офіційній сторінці Акції.

**За винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організаторів гарантувати належне проведення Активності, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення посилок  Учасникам за поштовими адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови  цієї Активності, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу посилок на умовах цієї  Активності, якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою.