Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

Доставка Meest

Офіційні правила акції «Спецтариф від Meest для користувачів izi.ua»

(далі за текстом «Правила» та «Акція» відповідно)

 

Основні поняття та визначення: 

Сайт – онлайн-сервіс Оголошень, який розміщений в мережі Інтернет за адресою https://izi.ua/, знаходиться в розпорядженні Товариства з обмеженою відповідальністю «УАПРОМ» (ідентифікаційний код юридичної особи 36507036) та надає можливість Користувачам розміщувати оголошення з пропозицією про реалізацію товарів та/або послуг відповідно до вимог чинного законодавства України, та отримувати інші Сервіси, що надаються на izi.ua.

Відправлення – вантаж (товар/замовлення), інформація про який фіксується у відповідній Вантажній Декларації (ВД), сформованій за допомогою інформаційної системи Експедитора/Логістичного партнера та передається відправником.

Спецтариф на відправлення у відділення покупця від Meest для користувачів izi.ua (далі за текстом “Спецтариф у відділення покупця”) - це фіксована вартість доставки посилки із товарами, замовленими на izi.ua у відділення Meest, що вказав покупець при купівлі товару. 

Спецтариф на зворотне відправлення у відділення продавця від Meest для користувачів izi.ua (далі за текстом “Спецтариф на зворотне відправлення у відділення продавця”) - це фіксована вартість зворотної доставки посилки із товарами, замовленими на izi.ua у відділення Meest, з якого продавцем було відправлено товар покупцеві. 

Загальні умови акції та строки її проведення

Учасники Акції отримують право отримати послугу з пересилання Відправлень за Спецтарифом на умовах цієї Акції. Вартість послуги з пересилання Відправлень згідно Спецтарифу складає:    

 • для Відправлень вагою до 10 кг включно та максимальними габаритами 35х36х59см, що відправляються з відділення у відділення чи поштомат — 29 грн (в т.ч. ПДВ);    

 • для Відправлень вагою більше 10 кг, що відправляються з відділення у відділення чи поштомат — знижка 25% від тарифів на доставку Логістичного Партнера, що розміщені за посиланням https://ua.meest.com/tariffs;

В разі відмови від посилки отримувачем (у разі, коли покупець відмовився від посилки або не прийшов у поштове відділення і не забрав його), вартість повернення до відправника складає 75% від вартості відправки.

Оплата Логістичному партнеру комісії за оголошену вартість Відправлення не охоплюється умовами цієї Акції і оплачується Учасником Акції самостійно. 

Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами Акції. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або Співорганізатора Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

Персональні дані Учасників Акції обробляються у відповідності до умов користування відповідним програмним ресурсом Організатора та/або Співорганізатора Акції.

В Акції можуть взяти участь усі зареєстровані Користувачі онлайн-сервісу izi.ua, які виконали викладені нижче умови, в разі якщо замовлені покупцем товари відповідають умовам Акції. 

Умови для покупців.

Покупцеві необхідно: 

 • обрати товар та оформити замовлення на Сайті Izi.ua (за умови, що замовлені товари відповідають умовам Акції);

 • при оформленні замовлення обрати спосіб доставки товару «у відділення Meest»;

 • здійснити оплату за замовлений товар за допомогою способу оплати “Надійна оплата карткою”  . 

Умови для продавців.

Продавцеві необхідно: 

 • бути зареєстрованим Користувачем Сайту izi.ua та пропонувати до продажу товари, що відповідають умовам Акції;

 • здійснити необхідні налаштування у своєму Обліковому записі, для того, щоб покупці мали можливість обрати спосіб доставки свого замовлення за допомогою Логістичного партнера Meest; 

 • перевірити чи замовлені товари відповідають умовам Акції;

 • обробити і відправити замовлення згідно товарно-транспортної накладної, сформованої в Обліковому записі при підтвердженні замовлення. У разі відправлення замовленого товару згідно іншого номеру товарно-транспортної накладної (згенерованої не в Обліковому записі на izi.ua) Участник Акції втрачає право на участь в цій Акції.

Акція діє з 15» лютого 2022 року до «31» грудня  2022 року включно, за київським часом. Кількість відправлень за спецтарифом  на одного покупця необмежена.

Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на сайті https://izi.ua/.

Доставка за спецтарифом розповсюджується на товари, що:

 • було замовлено та оплачено на Сайт izi.ua за допомогою одного із доступних на izi.ua способів оплати;

 • знаходяться під фільтром « Доставка від Meest», на сторінці товару яких вказаний спосіб доставки за допомогою Meest;

 • гранична маса відправлення яких до 10 кг;

 • будь-який вимір відправлення не повинен перевищувати 350 мм в ширину, 360 мм в висоту, 590 мм в глибину.

Доставка Відправлень до відповідного відділення Meest здійснюється із врахуванням графіку роботи відділень та працівників, зазначеного на офіційному сайті Логістичного партнера https://ua.meest.com/.

Список усіх відділень можна побачити при оформленні замовлення на izi.ua. Для цього необхідно обрати спосіб доставки за допомогою Meest, потім місто і у випадаючому списку знайти відділення, де буде вказано його адресу.

Зверніть увагу, що можливість примірки є не в усіх відділеннях. Радимо заздалегідь, уточнювати цю інформацію перед оформленням замовлення на конкретне відділення.

Адреси всіх відділень доступні для перегляду  за посиланням https://ua.meest.com/offices-ua

Умови як стати Учасником Акції та отримати доставку за спецтарифом для покупця: 

 • оформити замовлення товару, який відповідає Умовам цієї Акції, на izi.ua через кнопку «Купити»;

 • оплатити товар за допомогою способу оплати “Надійна оплата карткою”;

 • забрати посилку у відділенні Meest. Для отримання Відправлення у відділенні необхідно вказати працівнику Meest інформацію, отриману у смс-повідомленні та/або вказати номер вантажної декларації (ВД), створеної при замовленні товару, та пред'явити документ, що підтверджує особу (паспорт, посвідчення водія, посвідка на проживання, пенсійне посвідчення тощо) або документ, який дає право отримувати Відправлення.  

Як стати Учасником Акції продавцю: 

 • здійснити необхідні налаштування у своєму Обліковому записі, для того, щоб покупці мали можливість обрати спосіб доставки свого замовлення за допомогою Meest;

 • отримати замовлення на товар, який відповідає умовам Акції;

 • обробити замовлення, отримане на іzi.ua та підтвердити його; 

 • при підтвердженні замовлення в Обліковому записі на izi.ua згенерується вантажна декларація (ВД), за номер якої має бути здійснено Відправлення. 

 • відправити замовлення за допомогою Meest. У відділенні вказати свій номер телефону, який зазначений при підключенні способу доставки у міні-відділення Meest та вантажної декларації (ВД), створеної після підтвердження замовлення, а також нанести номер вантажної декларації на Відправлення.

Після виконання вищеперелічених дій, співробітник Meest у відділенні організовує відправку замовлення на умовах цієї Акції на основі згенерованої в Обліковому записі на izi.ua  вантажної декларації.  

 

Є питання щодо акції – пишіть нам на [email protected]

Є питання по доставці – звертайтесь до контакт-центру Логістичного партнера за наступними номерами телефону: +380504327707; +380674327707; +380934327707; +380322327707.

 

Організатор Акції (також по тексту вживається як “Логістичний партнер”):

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ «МІСТ ЕКСПРЕС»

ідентифікаційний  код:  36152228

 

Співорганізатор Акції: 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УАПРОМ»

ідентифікаційний  код: 36507036

 

ТОВ «Уапром», в тому числі за інформуванням Логістичного Партнера ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «МІСТ ЕКСПРЕС», має право відмовити у можливості отримати послугу з пересилання Відправлень на умовах цієї Акції, а також заборонити подальшу участь в Акції без пояснення причин будь-якій особі, яка вчиняє дії, що мають шахрайський характер, або покликані отримати неправомірну вигоду від участі в Акції, або ж діє іншим чином, порушуючи положення цих Правил.

Територія проведення Акції:

Акція проводиться на території України, окрім тимчасово окупованих територій та території проведення Операції об’єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження**

**За винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора та Співорганізатора гарантувати належне проведення Активності, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення посилок  Учасникам за поштовими адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови  цієї Активності, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу посилок на умовах цієї  Активності, якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою.