Доставка Justin

Офіційні правила акції Безкоштовна доставка на izi.ua у відділення Justin*

Далі за текстом «Правила» та «Акція» відповідно

Строки та умови акції

В Акції можуть взяти участь:

- усі покупці, які оформили замовлення через IZI.ua та обрали один із доступних на IZI.ua спосоібів оплати:  «Надійна оплата карткою», «Продавцеві на картку» або «Післяплата»**, якщо замовлені товари відповідають умовам Акції;

- усі продавці, які прийняли оплату за товар, що відповідає умовам Акції, за допомогою вищезазначених способів оплати.

Акція діє з 8 жовтня 2021 року до 31 березня 2022 року включно, за київським часом.

** Актуально з 31 грудня 2021 року. 

Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами Акції. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організаторів Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

Персональні дані Учасників Акції обробляються у відповідності до умов користування відповідним програмним ресурсом Організатора/Логістичного Партнера.

Як отримати безкоштовну доставку

Щоб отримати безкоштовну доставку, необхідно оформити замовлення на IZI.ua через кнопку “Купити” за допомогою способу оплати “Надійна оплата карткою”, "Продавцеві на картку" або “Післяплата” та забрати посилку у відділенні Justin, назвавши номер телефону чи номер електронної накладної (ЕН). На основі електронної накладної (ЕН), створеної по даному замовленню, співробітник Justin у відділенні організовує відправку посилки на умовах цієї Акції. Продавцю (відправнику) потрібно назвати свій номер телефону, який зазначений при підключенні доставки Justin та номер ЕН, створений в особистому кабінеті на izi.ua. 

Продавці, які відправляють замовлення покупцям в межах цієї Акції, отримують право безкоштовно скористатись послугою з організації перевезення відправлень територією України від відділення продавця до відділення покупця у випадку відмови покупця забрати товар, що є предметом початкового відправлення. Тобто товар, який не забрали на пошті, безкоштовно відправляється назад продавцеві.

Зверніть увагу, що комісія за оголошену вартість відправлення (посилки) та комісія за переказ коштів при замовленні товару з післяплатою не охоплюється правилами даної Акції та оплачується отримувачем відправлення додатково. 

Безкоштовна доставка розповсюджується на товари:

  • для яких можна обрати спосіб доставки у відділення Justin (вказівка на сторінці товару). Також такі товари можна отримати за допомогою фільтру Безкоштовна доставка від IZI у відділення JUSTIN;

  • фактична та об'ємна вага яких не перевищуєбільша 10 кг (включно);

  • один продавець може відправити і декілька товарів однією посилкою, якщо вона не перевищує максимального розміру.

  • що доступні для замовлення з одним із яких працює спосоібів оплати: або “Надійна оплата карткою”, Продавцеві на картку"  або “Післяплата”.

Зверніть увагу!

1.     Максимальна вага відправлення залежить від умов, які розміщені у кожному відділенні Justin:

·       у відділення OSR приймають та доставляють посилки до 30 кг фактичної (зважується) або об'ємної ваги: сума всіх параметрів (висота, ширина, довжина) відправлення не більше 150 см, максимальний розмір однієї із сторін – 90 см;

·       у відділення Smart та mini OSR приймають та доставляють посилки до 15 кг фактичної або об'ємної ваги: сума всіх сторін не більше 120 см, максимальний розмір однієї із сторін – 90 см.

Список усіх відділень можна побачити при оформленні замовлення на izi.ua. 

 

Спочатку виберіть спосіб доставки Justin, потім місто і у випадаючому списку виберіть відділення, де буде вказано його адресу.

 

Всі відділення ви можете переглянути зараз на карті та списком.

 

Є питання щодо акції чи відсутності плати за доставку — пишіть нам на [email protected] 

 

*Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на офіційній сторінці Акції за посиланням

 

Організатори залишають за собою право відмовити в можливості скористатись безкоштовною доставкою та/або змінити умови Акції на свій розсуд у будь-який момент без повідомлення учасників акції про такі зміни. Оновлені правила акції набувають чинності  з моменту розміщення їх на офіційній сторінці Акції за посиланням.  

Організатор, в тому числі за інформуванням Логістичного Партнера Акції, має право відмовити в отриманні послуги з пересилання Відправлень, а також заборонити подальшу участь в Акції без пояснення причин будь-якій особі, яка вчиняє дії, що мають шахрайський характер, або покликані отримати неправомірну вигоду від участі в Акції, або ж діє іншим чином, порушуючи положення цих Правил.

Організатори Акції мають право відмовити в отриманні послуги з пересилання відправлень, а також заборонити подальшу участь в Акції без пояснення причин будь-якій особі, яка вчиняє дії, що мають шахрайський характер, або покликані отримати неправомірну вигоду від участі в Акції, або ж діє іншим чином, порушуючи положення цих Правил.

Організатори Акції:

ТОВ «Уапром» м.Київ, 02121,  Харківське шосе, 201-203, літера “4Г”, ідентифікаційний  код: 36507036

ТОВ «ДЖАСТ ІН» 02090, м. Київ, вул. Бутлерова, будинок 1, ідентифікаційний  код: 41567921

Територія проведення Акції:

Акція проводиться на території України, крім тимчасово окупованих територій та території проведення Операції об’єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження***.

Організатори Акції залишають за собою право вносити зміни в Правила Акції, в тому числі в умови, територію та строки проведення Акції виключно за умови публічного сповіщення про такі зміни на офіційній сторінці Акції.

*** За винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організаторів гарантувати належне проведення Активності, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення посилок  Учасникам за поштовими адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови цієї Активності, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу посилок на умовах цієї Активності, якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою.