Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

Що таке Надійна оплата карткою?

Правила здійснення оплати через «Надійна оплата карткою».

Даний документ встановлює порядок як Користувачам Сайту izi.ua (продавцям та покупцям) користуватися способом оплати «Надійна оплата карткою».

Надійна оплата карткою — це надійний спосіб онлайн-оплати замовлення на IZI.ua з резервуванням грошових коштів покупця (замовника) на транзитному рахунку банка-партнера на період, поки покупець не отримає своє замовлення. Після отримання замовлення гроші перераховуються продавцю. Надійна оплата карткою доступна в таких категоріях

Транзитний рахунок — рахунок, який використовується для обліку платежів на час до зарахування їх за призначенням відповідно до нормативно-правових актів та договорів. Фактично оплата проводиться на картку, яку вказав користувач в особистому кабінеті. Та гроші не одразу зараховуються на картку, вони чекають на транзиті, допоки покупець не отримає замовлення. У випадку скасування замовлення оплата повертається на картку покупцеві впродовж 6 банківських днів.

Покупка та продаж через Надійну оплату карткою можливі тільки при оплаті через сайт izi.ua. Переказ коштів способом, відмінним від Надійної оплати карткою (тобто, напряму продавцю без використання функціональних можливостей сайту izi.ua), не регулюється правилами Надійної оплати карткою.

На етапі підтвердження замовлення дані покупця або продавця, вказані при замовленні змінити буде неможливо. Тому такі дані як: ПІБ, номер телефону, email, вказані продавцем в обліковому записі та дані вказані Покупцем під час замовлення, мають бути зазначені вірно.

Як це працює?

 1. Продавець розміщує оголошення у категорії, в якій працює Надійна оплата карткою, тим самим підтверджуючи, що він згоден з Правилами Надійної оплати карткою та готовий приймати оплати через цей спосіб оплати. Також продавець додає дані платіжної картки.

 2. Продавець розміщує оголошення в одній з категорій, для якої доступна Надійна оплата карткою. З переліком категорій можна ознайомитись тут.

 3. Покупець знаходить товар, який він бажає придбати, із позначкою Надійна оплата карткою, здійснює замовлення такого товару шляхом внесення своїх даних та вибору способу доставки і оплачує банківською карткою товар (сума замовлення має бути не більше 29 999 гривень). Гроші резервуються на транзитному рахунку банку-партнера, поки посилка не буде отримана покупцем. Банк-партнер і сайт izi.ua, що відповідає вимогам стандарту безпеки PCI DSS, гарантують збереження ваших грошей і платіжних даних. Обробка персональних даних на izi.ua регулюється Політикою конфіденційності .

 4. Продавець отримує повідомлення про замовлення, обробляє його та підтверджує покупцю таке замовлення протягом 3 (трьох) календарних днів з дати отримання. 

 5. У разі, якщо продавець не підтвердить замовлення покупця протягом 3 (трьох) календарних днів, кошти повертаються на рахунок покупця. У такому випадку гроші будуть зараховані назад на картку покупця у період, що не перевищуватиме 6 (шість) банківських днів.  

 6. Після підтвердження замовлення, продавець відправляє покупцю товар обраним покупцем способом із переліку можливих способів доставки, вказаних на izi.ua.

 7. Термін доставки замовлення залежить від обраного при покупці способу доставки. 

 8. Оплата за замовлення буде перерахована на картковий рахунок продавця після того, як покупець забере замовлення.

 9. У разі видалення однієї з доданих карток з даних профілю, оплата за замовлення буде зарахована на картку, дані якої залишились у профілі. 

Зверніть увагу! При прив'язці банківської карти в особистому кабінеті, деякі банки можуть стягувати додаткову комісію згідно з тарифами обслуговуючого банку.

 

Умови користування послугою Надійна оплата карткою

Для продавців:

 1. Продавець повинен підтвердити замовлення за допомогою кнопки «Підтвердити» на сторінці замовлення в своєму обліковому записі. Це потрібно зробити протягом 3 (трьох) календарних днів з моменту надходження замовлення. 

 2. Продавець повинен відправити посилку протягом 3 (трьох) календарних днів з моменту  підтвердження замовлення. Для відправки продавець використовує створену в замовленні ЕН (експрес-накладну).

 3. Ціна товару не включає ціну доставки товару. Тарифікація послуги з доставки посилок в рамках «Надійної оплати карткою» регулюється логістичним партнером і може відрізнятись від базових тарифів.

 4. Банк, що обслуговує картковий рахунок продавця, може списувати комісію та/або інші передбачені тарифами платежі при зарахуванні оплати за товар.

 5. Грошові операції за допомогою «Надійна оплата карткою» здійснюються через фінансового партнера — АТ «ТАСКОМБАНК» та/або АТ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК»

 6.  Після отримання посилки покупцем, що підтверджується належним чином, гроші за товар надходять на картковий рахунок продавця. У разі, якщо в Обліковому записі продавця не вказані реквізити жодної платіжної картки для перерахування коштів за проданий товар, йому протягом 90 (дев’яноста) календарних днів з дня отримання покупцем товару (кошти за який не були перераховані продавцеві) необхідно у своєму Обліковому записі вказати реквізити платіжної картки для перерахування коштів, сплачених покупцем за товар. Вказані реквізити такої картки будуть вважатись основними для зарахування коштів. У випадку, якщо протягом встановленого у цьому пункті строку, продавець не вказав реквізити платіжної картки для перерахування коштів, сплачених покупцем за товар, кошти будуть повернені назад покупцеві на ті платіжні реквізити, з яких здійснювалось перерахування коштів за товар. В такому випадку подальше вирішення питання щодо перерахування коштів за товар вирішуються безпосередньо між продавцем, який продав товар, та покупцем, який отримав товар та мав сплатити за нього кошти.

 7. Продавець за ініціативи або з дозволу покупця або сам покупець може скасувати замовлення до моменту відправки товару через свій обліковий запис. Після скасування замовлення оплату буде повернено покупцеві.

 8. Послуга доступна тільки для розрахунку в національній валюті України — гривні. Розрахунки мають здійснюватися між картковими рахунками, відкритими в українських банках для здійснення розрахунків в гривні. Виплати на рахунки юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців наразі недоступні.

Для покупців:

 1. Покупець обирає товар з категорій, в яких доступна Надійна оплата карткою.

 2. Натискає кнопку Купити та оформлює замовлення, шляхом внесення особистих даних.

 3. Покупець обирає спосіб доставки. 

 4. Оплата замовлення відбувається за допомогою програмного забезпечення, розміщеного на сайті izi.ua. Вартість замовлення не може перевищувати 29 999 грн. 

 5. Поки покупець не отримає замовлення, оплата за нього резервується на транзитному рахунку банку-партнера. 

 6. Кошти, сплачені при оформленні замовлення будуть перераховані продавцю тільки після того, як покупець отримає товар. 

 7. Якщо покупцеві не підійшло замовлення з незалежних від нього причин, він може від нього відмовитися. Тоді оплата за товар повернеться на картковий рахунок покупця впродовж 6 (шести) банківських днів з моменту скасування замовлення (за вирахуванням ціни доставки в сторону покупця).

 8. Ціна за товар не враховує ціну доставки товару. Тарифікація послуги з доставки посилок в рамках «Надійної оплати карткою» регулюється логістичним партнером і може відрізнятись від базових тарифів.

 9. Банк, що обслуговує картковий рахунок платника, може стягувати додаткові платежі чи комісію.

 10. Банк-партнер і сайт izi.ua, що відповідає вимогам стандарту безпеки PCI DSS, гарантують збереження ваших грошей і платіжних даних. Обробка персональних даних на izi.ua регулюється Політикою конфіденційності https://izi.ua/uk/page/privacy-policy. 

 11. Грошові операції здійснюються через фінансового партнера — АТ “ТАСКОМБАНК” та/або АТ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК».

 12. Продавець за ініціативи або з дозволу покупця або сам покупець можуть скасувати замовлення до відправки товару через обліковий запис користувача. Після скасування замовлення кошти за товар будуть повернені покупцеві.

 13. Послуга доступна тільки для розрахунку в національній валюті України – гривні. Розрахунки мають здійснюватися між картковими рахунками, відкритими в українських банках для здійснення розрахунків в гривні. Оплата з  рахунків фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб наразі недоступна.

Адреса електронної пошти служби підтримки ІЗІ: [email protected] 

Продавець, розміщуючи оголошення в одній з категорій, для якої доступна Надійна оплата карткою, і покупець, оформлюючи на izi.ua замовлення із способом оплати Надійна оплата карткою, погоджуються із: 

 1. умовами надання послуг логістичними партнерами Нова Пошта, Meest та Укрпошта;

 2. публічним договором про надання послуг з організації перевезення відправлень: Нова ПоштаMeest та Укрпошта;

 3. правилами приймання і обробки запитів користувачів для здійснення переказу коштів в національній валюті між поточними рахунками фізичних осіб із використанням електронних платіжних засобів «Переказ з картки на картку»;

 4. публічною пропозицією АТ «ПУМБ» на укладення Договору про надання послуги «Перекази Card-to-Card»;
 5. а також приймаєте ці Правила здійснення «Надійної оплати карткою».