Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

Бонусний рахунок

На ІЗІ продавці отримують бонуси, які в подальшому можуть використовувати на сайті. Далі розповімо, як це відбувається, та на що можна витратити нараховані бонуси. 

За що нараховуються бонуси? 

Якщо товар, який надіслав продавець, не забрали у поштовому відділенні або від нього відмовились, на бонусний рахунок продавця нараховуються бонуси у розмірі вартості доставки. У замовленні, оформленному способом оплати «Надійна оплата карткою», компенсується зворотня доставка, у замовлення, оформленими післяплатою, компенсується доставка в обидві боки. Умова діє лише на замовлення, що були оформлені через кнопку Купити на ІЗІ.

Як можна витратити бонуси?

Бонуси можна витратити на оплату послуг ІЗІ або на оплату послуг просування своїх товарів ТОП/VIP. Якщо бонуси не використати впродовж 6 місяців з моменту нарахування, вони автоматично анулюються. Перевірити кількість бонусів можна у розділі Гаманець, підрозділ Бонуси. 

1 бонус = 1 гривня

 

Офіційні правила програми лояльності в межах виконання замовлень на ІЗІ (бонусний рахунок)

Офіційні правила Програми лояльності в межах виконання замовлень на Izi.ua (далі по тексту – «Правила» та «Програма лояльності» / «Програма» відповідно).


1. Програма лояльності в межах виконання замовлень на Izi.ua дозволить вам отримати Бонуси, що можуть бути використані  для зменшення вартості Послуг, доступних на izi.ua, таких як: рекламні послуги ТОП в категорії та VIP на головній https://izi.ua/uk/page/uslugi-top-i-vip (далі по тексту - «Рекламні послуги») та Послуги доступу до програмної продукції у вигляді  онлайн-сервісу izi.ua (Послуги доступу відповідно до п. 5.2. Договору-оферти про надання послуг https://izi.ua/uk/page/terms-of-service), в разі виконання наступних умов:

  • ваш покупець не забрав замовлене на сайті izi.ua замовлення з відділення логістичного партнера/поштового оператора, до якого надійшла посилка та вибір якого доступний при замовленні товару на  izi.ua;

  • ваш покупець відмовився від замовленого на сайті izi.ua товару під час огляду його у відділенні логістичного партнера/поштового оператора, до якого надійшла посилка та вибір якого доступний при замовленні товару на  izi.ua;

  • ваш товар, що не забрали / відмовились забирати у поштовому відділенні логістичного партнера/поштового оператора (за умови, якщо він був замовлений на izi.ua через кнопку «Купити», оплачений одним із таких способів оплати як: “Надійна оплата карткою”, “Післяплата” та відправлений в сторону покупця й назад згідно товарно-транспортної накладної, згенерованої в Особистому кабінеті на Izi.ua) та він прямує до вас назад, а замовлення в Особистому кабінеті набуває статуту «Не отриманий покупцем» та/або «Відмова отримувача».

2. Для участі в Програмі лояльності  та отримання Бонусів, що в подальшому можуть бути використані на Послуги, перераховані в п. 1 цієї Програми, необхідно здійснити наступні дії:

2.1. приймати замовлення зі способами оплати, такими як: “Надійна оплата карткою”, “Післяплата”, оформлені за допомогою кнопки «Купити» ;

2.2. відправляти товар, замовлений на Izi.ua за допомогою кнопки «Купити» із перерахованими у п. 2.1. цієї Програми способами оплати, згідно товарно-транспортної накладної, згенерованої в Обліковому записі на Izi.ua;

2.3. мати замовлення зі статусом «Не отриманий покупцем» та/або «Відмова отримувача», що відображається в Особистому кабінеті (в розділі «Деталі замовлення»).  

3.  Програма лояльність не поширюється:

  • на замовлення, які не були оформлені на IZI.ua за допомогою кнопки «Купити» 

  • на замовлення, оформлені на IZI.ua за допомогою кнопки «Купити», до початку дії цієї Програми;

  • на замовлення, у разі, якщо продавець здійснював відправлення не за товарно-транспортною накладною, згенерованою в Особистому кабінеті на Izi.ua;

  • на замовлення, при оформленні яких покупець обрав спосіб оплати «Продавцю на карту».

4. Отримати Бонус за даною Програмою лояльності можна одноразово за одне замовлення. 

Бонуси нараховуються протягом 24 годин після зміни статусу замовлення в Особистому кабінеті на «Не отриманий покупцем» та/або «Відмова отримувача». 

Бонуси накопичуються впродовж усього періоду дії Програми стосовно кожного замовлення, яке відповідає умовам Програми.


5. Де побачити нарахування бонусів?

Кількість нарахованих Бонусів та дату їх нарахування можна переглянути в Особистому кабінеті на Бонусному рахунку продавця, перейшовши в розділі  «Гаманець» в підрозділ «Бонуси». При нарахуванні Бонусів Користувач отримуватиме push-повідомлення (у разі використання Додатку Izi.ua) та e-mail-повідомлення на адресу електронної пошти, вказаної при реєстрації на izi.ua. 

6. Як використовувати бонуси?

6.1. Бонус можна використовувати для зменшення вартості Рекламних послуг та/або Послуги доступу на izi.ua. Використання бонусів здійснюється за наступною формулою: 1 Бонус = 1 гривня. 

6.2. Нараховані Користувачам Бонуси автоматично зменшують вартість послуг при оплаті послуг, перелічених в п. 1 цієї програми лояльності. 

6.3. Бонусами не можна розрахуватись за 100 % вартості послуг. 

6.4. За умови, що на Вашому Бонусному рахунку наявні Бонуси, у розмірі достатньому для оплати за послугу, при оплаті з Вашої банківської картки, дані якої вказані в Особистому кабінеті на izi.ua,  буде списана 1 гривня, а залишок суми, що залишилось сплатити за послугу, буде списано з Вашого Бонусного рахунку. У разі, якщо на Вашому Бонусному рахунку недостатньо Бонусів для їх зарахування в рахунок оплати за послуги на  izi.ua (з одночасним виконанням списання 1 гривні з Вашої банківської картки, дані якої вказані в Особистому кабінеті на izi.ua), з Вашого Бонусного рахунку буде списано усю кількість доступних до списання Бонусів, а решта сплачується в грошовому виразі (оплата з банківської картки, дані якої вказані в Особистому кабінеті на izi.ua).

7. Строк дії бонусів становить 6 (шість) місяців з дати їх нарахування на Бонусний рахунок Користувача. Бонуси, що не використані впродовж цього строку, будуть анульовані.

8. Правила участі в Програмі

8.1. Учасником програми може стати Користувач Izi.ua, який здійснює свою діяльність з продажу товарів на Сайті https://izi.ua/uk та приймає замовлення за допомогою кнопки «Купити» з одним із наступних способів оплати «Надійна оплата карткою», «Післясплата» та за умови, що доставку товарів, що пропонуються таким Користувачем, можна замовити до відділення логістичного партнера/поштового оператора, вибір якого доступний при замовленні товару на  izi.ua;

8.2. У разі настання умов, що описані в п. 1 та виконання Користувачем умов згідно п. 2.1.-2.3. цієї Програми, Користувач отримує Бонуси у кількості: 

  • що дорівнює вартості послуги з пересилання відправлення (що не було отримано покупцем та було відправлено у зворотному напрямку назад продавцеві), вказаної у відповідній електронній накладній, згенерованій після оформлення замовлення на izi.ua (у разі замовлення товару зі способом оплати «Надійна оплата карткою» (https://izi.ua/uk/page/chto-takoe-oplata-kartoj);

  •  що дорівнює вартості обох послуг з пересилання відправлення, що не було отримано покупцем (як пересилання відправлення в сторону покупця після замовлення товару, так і здійснення відправлення у зворотному напрямку назад продавцеві), вказаної у відповідній електронній накладній, згенерованій після оформлення замовлення на izi.ua  (у разі замовлення товару зі способом оплати «Післяплата» (https://izi.ua/uk/page/nalozhennyj-platezh).

8.2.1. Не залежно від умов, викладених у п. 8.2., максимальна кількість Бонусів, що може бути нарахована Користувачу за кожне замовлення, що отримало статус «Не отриманий покупцем» та/або «Відмова отримувача», що відображається в Особистому кабінеті (в розділі «Деталі замовлення») становить 100 Бонусів.

8.3. Всі Бонуси нараховуються на Бонусний рахунок на Izi.ua. Бонуси не є засобом платежу, не можуть бути отримані в грошовому еквіваленті, не є товаром/послугою/майном, в тому числі нематеріальним активом, і не можуть продаватися/передаватися  третім особам. Термін дії Бонусів становить 6 (шість) місяців з дня їх нарахування на Бонусний рахунок Користувача. Невикористані протягом цього періоду Бонуси будуть анульовані.

8.4. Бонус можна використати виключно для зменшення вартості послуг, доступних на izi.ua, таких як: рекламні послуги ТОП в категорії та VIP на головній https://izi.ua/uk/page/uslugi-top-i-vip та Послуги доступу до програмної продукції у вигляді  онлайн-сервісу izi.ua (Послуги доступу відповідно до п. 5.2. Договору-оферти про надання послуг https://izi.ua/uk/page/terms-of-service).

Організатор Програми лояльності в межах виконання замовлень на Izi.ua - Товариство з обмеженою відповідальністю «УАПРОМ», м.Київ, Харківське шосе, 201-2013, літ. «4Г», реєстраційний код 36507036.

Учасник Програми лояльності в межах виконання замовлень на Izi.ua - будь-який зареєстрований Користувач Сайту Izi.ua, який здійснює свою діяльність з продажу товарів на Сайті та приймає замовлення за допомогою кнопки «Купити» зі способами оплати, такими як: “Надійна оплата карткою”, “Післяплата”, “Післяплата з передплатою” та за умови, що доставку товарів, що пропонуються таким Користувачем, можна замовити до відділення логістичного партнера/поштового оператора, вибір якого доступний при замовленні товару на  izi.ua.

Сайт - сукупність програмних та апаратних засобів, результат комп'ютерного програмування у вигляді онлайн сервісу izi.ua, який розміщений в мережі Інтернет за адресою https://izi.ua/, та надає можливість Користувачам розміщувати оголошення з пропозицією про реалізацію, товарів та/або послуг відповідно до вимог чинного законодавства України, та отримувати інші Сервіси izi.ua, що надаються Виконавцем.

Територія проведення Програми лояльності в межах здійснення замовлень на Izi.ua: територія України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій проведення Операцій об'єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження*; відповідно до Закону України від 15.04.2014 № 1207- VII виключно виходячи з безпеки жителів таких регіонів та фактичної можливості функціонування Організатора на таких територіях) через глобальну мережу Інтернет за допомогою сайту: https://izi.ua/uk (далі Сайт) з урахуванням особливостей мережі Інтернет.

* За винятком території Автономної республіки Крим та м.Севастополь у зв'язку з прийняття Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 р, № 1207- VII, а також деяких населених пунктів на території Донецької і Луганської областей (на підставі Указу Президента про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони «про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» підписаної 13 квітня 2014 р.

Бонус - умовна облікова одиниця, яка нараховується на бонусний рахунок Учасника Програми та яка може бути використана Учасником Програми для часткової та/або повної оплати Рекламних послуг та/або Послуги доступу, що надаються на IZI.ua. 

Адміністрація IZI.ua залишає за собою право в односторонньому порядку відмовити Учасникам в разі виявлення порушень ними правил Програми лояльності, неправомірних дій, спрямованих на отримання вигоди та/або виявлення шахрайства, про що ви отримаєте усне або письмове повідомлення від представника Організатора.

У разі розірвання Договору-оферти Бонуси не підлягають поверненню і не можуть бути відшкодовані будь-яким іншим чином.

Термін дії Програми - з моменту розміщення умов Програми лояльності на сайті https://izi.ua/uk до 31 грудня 2023 року включно.