Безкоштовна доставка Justin на перше замовлення

Акція закінчилась 31 травня 2021 року о 12:00 за київським часом. Усі відправлення, що були оформлені до цього часу, беруть участь у акції та надсилаються за умовами акції. 

Офіційні правила акції “Безкоштовна доставка* на IZI у відділення Justin на перше замовлення”

Далі за текстом «Правила» та "Акція" відповідно

Основні поняття та визначення

Сайт – онлайн-сервіс Оголошень, який розміщений в мережі Інтернет за адресою https://izi.ua/, належить Товариству з обмеженою відповідальністю «УАПРОМ» (ідентифікаційний код юридичної особи 36507036) та надає можливість Користувачам розміщувати оголошення з пропозицією про реалізацію товарів та/або послуг відповідно до вимог чинного законодавства України, та отримувати інші Сервіси, що надаються на izi.ua.

Відправлення – вантаж (товар/замовлення), що вказується у відповідній експрес-накладній та передається продавцем ТОВ «ДЖАСТ ІН» для надання послуг з організації перевезення відправлень, у тому числі вантаж, який був доставлений до місця отримання, але покупець не отримав такий вантаж і він підлягає поверненню продавцю.

 

Загальні умови та строки проведення акції 

Учасник Акції отримує право безкоштовно отримати послугу з пересилання Відправлення на умовах цієї Акції. 

Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами Акції. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організаторів Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

Персональні дані Учасників Акції обробляються у відповідності до умов користування відповідним програмним ресурсом Організатора/Логістичного Партнера.

В Акції можуть взяти участь усі зареєстровані Користувачі онлайн сервісу izi.ua, які виконали викладені нижче умови, в разі якщо замовлені покупцем товари відповідають умовам Акції. 

Безкоштовною доставкою можуть скористатися:

  • усі покупці, які вперше оформили замовлення через IZI.ua та обрали один із способів оплати: «Надійної оплати карткою», «Післяплати з передоплатою» або «Післяплати», якщо замовлені товари відповідають цим правилам;

  • усі продавці, які прийняли замовлення, що відповідає правилам, за умови, що оплата за товар здійснена/здійснюватиметься за допомогою одного із способів оплати: «Надійної оплати карткою», «Післяплати з передоплатою» або «Післяплати».  

Акція діє з 11 травня 2021 року до 31 травня 2021 року включно за київським часом (12:00).

Як отримати безкоштовну доставку?

Щоб отримати безкоштовну доставку, необхідно вперше оформити замовлення на IZI.ua через кнопку «Купити» та забрати Відправлення у відділенні Justin, назвавши номер телефону чи номер електронної накладної (ЕН). На основі електронної накладної (ЕН), створеної за даним замовленням, співробітник Justin у відділенні організовує відправку посилки на умовах цих Правил. Продавцю (відправнику) потрібно назвати свій номер телефону, який зазначений при підключенні доставки Justin та номер ЕН, створений в особистому кабінеті на izi.ua. 

Продавці, які відправляють замовлення покупцям в межах цих правил, отримують право безкоштовно скористатись послугою з організації перевезення відправлень територією України від відділення покупця до відділення продавцяу випадку відмови покупця забрати товар, що є предметом початкового відправлення. Тобто товар, який не забрали у відділенні поштового оператора/логістичного партнера, безкоштовно відправляється назад продавцеві.

Безкоштовна доставка розповсюджується на товари:

  • для яких можна обрати спосіб доставки у відділення Justin (вказівка на сторінці товару);

  • фактична та об'ємна вага менша 30 чи 15 кілограмів, в залежності від обраного покупцем відділення доставки.

Зверніть увагу!

1.     Вартість послуг ТОВ «ДЖАСТ ІН» за пересилання коштів продавцеві за товар від покупця (післяплата) сплачується покупцем окремо відповідно до тарифу поштового оператора.

2.     Максимальна вага відправлення залежить від умов, які розміщені у кожному відділенні Justin:

  • у відділення OSR приймають та доставляють посилки до 30 кг фактичної (зважується) або об'ємної ваги: сума всіх параметрів (висота, ширина, довжина) відправлення не більше 150 см, максимальний розмір однієї із сторін — 90 см;

  • у відділення Smart та mini OSR приймають та доставляють посилки до 15 кг фактичної або об'ємної ваги: сума всіх сторін не більше 120 см, максимальний розмір однієї із сторін — 90 см.

Список усіх відділень можна побачити при оформленні замовлення на izi.ua. Спочатку виберіть спосіб доставки Justin, потім місто і у випадаючому списку виберіть відділення, де буде вказано його адресу.

Всі відділення ви можете переглянути зараз на карті та списком.

Є питання щодо безкоштовної доставки на перше замовлення чи відсутності плати за доставку — пишіть нам на [email protected] 

Організатори залишають за собою право відмовити в можливості скористатись безкоштовною доставкою на перше замовлення та/або змінити правила на свій розсуд у будь-який момент без повідомлення користувачів сайту про такі зміни. Оновлені правила набувають чинності  з моменту розміщення їх на офіційній сторінці за посиланням

Організатори:

ТОВ «Уапром» м.Київ, 02121, вул. Харківське шосе, 201-203, корпус 2А, літера “Ф”, ідентифікаційний  код: 36507036

ТОВ «ДЖАСТ ІН» 02090, м. Київ, вул. Бутлерова, будинок 1, ідентифікаційний  код: 41567921

Територія проведення:

Безкоштовна доставка на перше замовлення діє на території України, окрім тимчасово окупованих територій та території проведення Операції об’єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження**.

*Послуга з пересилання Відправлення є безкоштовною на умовах цієї акції для покупця, який оформив замовлення на izi.ua вперше, та для продавця, який прийняв таке замовлення в покупця.

**За винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організаторів гарантувати належне проведення Активності, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення посилок  Учасникам за поштовими адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови цієї Активності, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу посилок на умовах цієї Активності, якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою. ​