Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
На жаль, цей товар вже не активний. Але ви можете купити Бездротова зовнішня камера безпеки Zeetopin акумуляторна відео... у інших продавців.
Схожі оголошення
Також часто шукають
Не активний
Характеристики та опис

- 100% бездротовий зв'язок і простота налаштування: ця бездротова камера спостереження з вбудованим акумулятором може заряджатися через телефонний адаптер або сонячні батареї та стабільно працює з Wi-Fi 2,4 ГГц.Просте встановлення, не потрібно свердлити або прокладати дроти. Під'єднай і працюй, тож ви можете встановити його самостійно за лічені хвилини. Містить повну інструкцію.
- FULL HD 1080P і SD-КАРТА ПАМ'ЯТІ: камера спостереження з живленням від батареї має розширену роздільну здатність HD 1920 x 1080P, нічне бачення та широке поле зору 120°. Перевіряйте в будь-який час і в будь-якому місці, що ви перебуваєте вдома, у своїй компанії, на вулиці тощо. Вбудований слот для карти пам'яті з картою пам'яті до 128 ГБ дає змогу записувати відео.
- Виявлення руху PIR і повідомлення про низький заряд батареї: ця камера зовнішнього спостереження забезпечує виявлення руху, миттєві сповіщення через телефон і одноразове записування. Ви можете відтворити запис, щоб перевірити докладніші деталі руху. Підтримка карти micro SD 2-128 ГБ (не входить до комплекту) або хмарного сховища. Телефон відправить нагадування програми, якщо камера спостереження нижча за 20%.
- Двосторонній перегляд аудіо та підтримка декількох пристроїв. Завдяки вбудованому в IP-камеру мікрофону та динаміку віддалений перегляд нашої хмарної Wi-Fi-камери інтуїтивно зрозумілий. Ви завжди можете поговорити із сім'єю. Підтримка декількох телефонів для одночасного зображення камери безпеки після розблокування.
- Камера безпеки виводиться одночасно після випуску. Водонепроникність до IP65: ця вулична камера ідеально підходить для будь-якої погоди, чи то сонячна, дощовита, чи то сніжна погода. Це найкращий вибір для інтер'єру та екстер'єру. Незалежно від того, з якої причини ви не задоволені, будь ласка, зв'язатися з нами, ми знайдемо рішення, яке вас задовольнить.
- Вбудований акумулятор ємністю 10000 мА·год.

Камера спостереження підтримує тільки мережа WLAN 2,4 ГГц b/g/n.

Він постачається з 2 перезаряджуваними батареями. Якщо

Примітка: Виявлення руху спрацьовує 15 разів на день, камеру можна
використовувати приблизно 2-3 місяці.


Виробник: B&G


89656643