Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

- [Самий маленький розмір, щоб бути приголомшливою камерою] Це найменша у світі прихована камера для домашньої безпеки, розмір корпусу лише 3,8 см, її можна прикріпити в будь-яких місцях, як-от вітальня, крильце, гараж, автомобіль тощо.. Не легко виявити та знищити. Прихована камера COOGA дуже практична та забезпечує душевний спокій. Він обладнаний кронштейном, який може обертатися й регулювати кут нахилу. Немає обмежень мережевого кабелю та кабелю живлення, реалізуючи бездротову внутрішню камеру безпеки.
- [Сама проста у використанні камера WiFi] Порівнюючи з іншими прихованими камерами, камеру COOGA було дуже легко налаштувати. Застосунок з інструкціями можна завантажити безплатно, і він покаже вам, як під'єднати камеру до Wi-Fi та зберегти відео на телефоні. Що робити, якщо сумуєш за сім'єю, коли багато подорожуєш і працюєте? Ви турбуєтеся про свою дитину? Просто відкрийте застосунок на своєму телефоні, і ви зможете в будь-який час дивитися живе відео з прихованої камери.
- [На ширококутний кут 150°, якість зображення 4K HD вдень і вночі] Порівнюючи з іншими камерами, які здаються червоними або фіолетовими, наша функція чіткого зображення прихованої камери вразить вас, тому вам не доведеться турбуватися про кольорі відео більше камера має 8-мегапіксельний оптичний об'єктив і обладнана надширококутним HD-об'єктивом 150°, що ідеально розв'язує проблему кольору. Приховані камери 4K якості ідеально підходять для вашого будинку або офісу, ви можете чітко бачити все в темряві.
- Тривога у разі виявлення руху, швидка та точна: коли ця мінікамера виявляє, що хтось рухається, вона відтворюватиме відеосигнал тривоги руху та надсилатиме вам повідомлення про тривогу якомога швидше, щоб ви знали про винятки впродовж 0,5 секунд. Потім ви можете під'єднатися до програми з прихованою камерою, щоб бачити та чути, що відбувається в режимі реального часу, і ніколи не турбуватися про те, що ви пропустите щось важливе. Ця прихована камера ідеально підходить для спостереження за вашим будинком або офісом як внутрішня камера безпеки.
- [Мощий час автономної роботи: працює впродовж 6 годин, охороні 24/7] Люди частонтенсивнонтенсивнонтенсивнонтенсивно працюють мінікамер. Порівнюючи зі звичайною камерою термін експлуатації батареї 150 мА·год становить лише 30 хвилин. камера COOGA з високоякісним акумулятором ємністю 1500 мА·год працює 6 годин. Наша камера може залишатися під'єднаною до розетки для доступу до відео 24/7, коли ви перебуваєте далеко від дому, забезпечуючи захист дому впродовж усього дня. камера буде працювати як зазвичай, навіть якщо закінчиться живлення.


Формати запису: HD

Запитати продавця

89656631