Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

👉💊Колаген тип 1,2,3, Youtheory, 18 амінокислот, 390 таблеток💊
Youtheory™ Колаген Посилена Формула включає колагени Типів 1, 2 & 3 і 18 видів амінокислот. Ця формула забезпечить ваш організм необхідним натуральним колагеном для підтримки здоров'я волосся, шкіри та нігтів, а також відновить життєздатність ваших суглобів, сухожиль та зв'язок. Одна порція цього препарату містить велику кількість легко засвоюваних пептидів колагену - 6000 мг. (6 р.), які, своєю чергою, активують відновлювальну реакцію тих ділянок вашого тіла, де є потреба.

👉Що може зробити для мене Youtheory™ Колаген?
Щоденний прийом колагену Youtheory™ означає, що ви заповнюєте його запаси у вашому організмі. Багато ознак старіння людини пов'язані з нестачею колагену в організмі. Найбільш очевидною ознакою старіння є зморшки на нашій шкірі. Це відбувається тоді, коли наш організм уповільнює вироблення колагену в шкірі і вона втрачає цю життєво важливу підтримку. Шкіра, яка не має належних концентрацій колагену, починає втрачати свою структуру і стає в'ялою. Ми називаємо це зморшками. Заповнення колагену в організмі – це найкращий спосіб уповільнити цей процес.
При постійному прийомі Коллаген синтез молекул в організмі збільшується. Це уповільнює деградацію колагену в організмі, яка відбувається протягом усього нашого життя. Суглоби перестають зношуватися з такою ж швидкістю, як і раніше. М'язи стають сильнішими. Кістки стають міцнішими. Волосся і нігті стають яскравішими і красивішими. Приходить у норму концентрація колагену у всьому організмі, на вищих рівнях, коли тіло починає отримувати життєво необхідні організму пептиди.

👉Як це працює?
Колаген є основним білком у нашому організмі - це життєва структурна молекула, на якій побудовані всі наші кістки, суглоби, хрящі і яка робить сухожилля та зв'язки міцними. Також, вона підтримує стан нашої шкіри гладкою і молодою.

Youtheory™ Колаген Посилена Формула Тип 1, 2 та 3 призначений для задоволення всіх потреб нашого тіла у колагені. Вживаючи всього 6 грамів колагену на день (6000 мг), ви забезпечите свій організм необхідною кількістю пептидів.

Ми також додали до формули Вітамін С, який дуже важливий і необхідний для синтезу колагену. Поєднання Вітаміну С з Колагеном Вищої Якості означає, що ваше тіло чудово підготовлене до вироблення нового колагену. Зробіть вживання колагену вашою щоденною звичкою. Приймаючи щодня порцію колагену означає, що пептиди переміщаються по всій судинній системі та осідають скрізь, де вони необхідні. Це сигналізує клітинам збільшити своє відтворення в організмі. Приймайте цю життєво важливу "сировину" для свого тіла і ви незабаром побачите результат. Хороші зміни почнуть відбуватися у вашому тілі. Частина процесу старіння – це зменшення виробництва колагену.

Рекомендації щодо застосування:
Приймайте по 6 таблеток на день, одноразово або розділивши на рівні частини. Зберігати у прохолодному темному місці.
Основні інгредієнти:
Вітамін С (як аскорбат кальцію) 60 мг. - 100%
Білок (як Колаген Типи 1, 2 і 3) 6 р. - 12%
% Денна норма заснована на дієті в 2000 калорій.

Інші інгредієнти:
Дикальцій фосфат, мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат (рослинний клас).

Біологічно-активна добавка:
Без кукурудзи, пшениці, дріжджів, крохмалю, цукру, жирів або молочних продуктів.

Запитати продавця

86932113