Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
На жаль, цей товар вже не активний. Але ви можете купити Активна піна для безконтактної мийки авто - KLCB NANO car wash у інших продавців.
Схожі оголошення
Також часто шукають
Не активний
Характеристики та опис

Професійний висококонцентрований засіб для безконтактного миття будь-якого автотранспорту. Забезпечує надійний догляд навіть поза мийними комплексами, утворює стійку активну піну, ефективно усуває будь-які забруднення з поверхні автомобіля, не впливає на лакофарбове покриття, пластикові, гумові та хромовані частини автомобіля. У виробництві використано новітні досягнення у сфері хімічної промисловості, всі формули адаптовані спеціально для місцевого клімату та специфіки забруднень. Не залишає статичних забруднень.

Спосіб застосування:
Збити з поверхні верхній шар бруду при незначних забрудненнях (пил, тонкий шар бруду) допускається нанесення на суху поверхню. Нанести розведену рідину знизу вгору, щоб уникнути потьоків.
Витримати 1-2 хвилини, не допускаючи висихання.
Ретельно змити водою під високим тиском.
При використанні пінокомплекту розбавити засіб водою у пропорціях: 1:6-1:8
При використанні піногенератора розбавити засіб водою у пропорціях: 1:80-1:120

Оптимальне дозування засобу підбирається індивідуально і залежить від ступеня забруднення поверхні транспортного засобу, від характеру бруду, від жорсткості води, від температури, від типу устаткування.
Запобіжні заходи
Під час роботи використовувати рукавички. При попаданні на шкіру чи слизову оболонку промити водою. При потребі звернутися до лікаря.


80481414