Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Захоплення здоровим способом життя і корисним харчуванням дозволяє нам відкривати для себе все нові і нові продукти, більшість з яких були незаслужено забуті. З-поміж інших, таким продуктом харчування є каша з амаранту. Давайте розберемося, чому саме вона з’явилася на полицях магазинів здорового харчування.
Насіння амаранту багате на якісний білок. Наприклад, лізину - незамінної амінокислоти - там міститься вдвічі більше, ніж у глютені, білку пшениці. До речі, якщо ви намагаєтеся дотримуватися безглютенової дієти, насіння амаранту чудово доповнить ваш раціон. Каша з амаранту не містить глютену, її можна безпечно вживати алергікам та людям з целіакією.

Насіння амаранту містить антиоксиданти, що протидіють передчасному старінню. Дослідження показали, що при регулярному вживанні насіння амаранту покращується всмоктування заліза в кишечнику, що особливо важливо для вегетаріанців. Також біологічно-активні речовини з насіння амаранту зменшують інтенсивність запальних процесів в організмі.

Насіння амаранту містить біологічно-активну речовину - сквален, яка

оберігає клітини від переродження на злоякісні;

захищає нервову тканину від деградування і протидіє розвитку хвороби Паркінсона;

знижує холестерин крові;

покращує імунітет.

Сквален частково руйнується при термічній обробці, тому бажано обирати найм’якші способи обробки (наприклад, мікрохвилі) і не переварювати кашу.

В залежності від місця вирощування, насіння амаранту може містити різну кількість сквалену, тому варто цікавитися його вмістом у сировині, яку ви плануєте придбати. Наприклад, у насінні амаранту, яке ви можете придбати у нашому магазині вміст сквалену перевищує 470мг на 100г зерна.

Загалом же одна порція каші з амаранту (100г) містить 371ккал, цілих 13,6г білка і 7г харчової клітковини (це чверть добової потреби). А ще така порція забезпечить третину добової потреби у залізі.

Запитати продавця

80353535