Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Апарат високого тиску Annovi Reverberi 614
Annovi Reverberi 614 - це високопродуктивний професійний апарат високого тиску з подачею холодної води.


Універсальна та функціональна модель: апарат можна використовувати окремо, встановити на спеціальний двоколісний візок для полегшення транспортування або повісити на стіну за допомогою спеціального монтажного блоку. Професійний АВД із потужним, надійним та тихим асинхронним двигуном. Апарат виготовлений із високоякісних матеріалів та оснащений аксесуарами професійного рівня: 10-метровим армованим шлангом, пістолетом високого тиску з латунним різьбовим з'єднанням та металевою трубкою. Тиск насоса відображається на спеціальному манометрі і може регулюватися в залежності від роботи з очищення.

Завдяки своїм технічним характеристикам та міцним комплектуючим AR Blue Clean 614 ідеально підходить для майстрів та професіоналів, що працюють у будівельній та сільськогосподарській галузях, де машини можуть обробляти великі поверхні та потрібно витримувати тривалі робочі зміни. Швидкість потоку 510 л/год, потужність 2,9 кВт та максимальний тиск моделі 160 бар, який можна регулювати. Машина також оснащена контейнером для миючого засобу та всмоктувальним шлангом.


Інші особливості:
- Автоматичний перепускний клапан зі скиданням тиску напору насоса, головка насоса з латуні
- Термозахист електродвигуна
- Регулювання тиску, манометр та вбудована система всмоктування миючого засобу
- Водний фільтр, що оглядається
- Електричний кабель завдовжки 5 м


1 апарат високого тиску - 3 різних способи використання
АВТОНОМНИЙ
Портативна мийка високого тиску, завдяки зменшеному розміру та великій верхній ручці.

ВІЗОК
У поєднанні з візком (продається окремо, код 41869), оснащеним великими міцними колесами діаметром 25 см і складною забарвленою сталевою рамою, які полегшують переміщення під час використання. Візок має практичний тримач для аксесуарів, що дозволяє акуратно організувати інструменти. Також можна придбати комплект барабана для шланга, що підключається до візка. Є версія з 15-метровим шлангом (код 41879), який забезпечує широкий діапазон рухів, або версія без шланга (код 41738): у цьому випадку ви можете використовувати 10-метровий шланг, який постачається в комплекті з Annovi Reverberi 614.

НАСТІННЕ КРІПЛЕННЯ
У поєднанні із настінним кріпленням (продається окремо), яке оснащене комплектом котушки для шланга, цей аксесуар ідеально підходить для тих, хто хоче використовувати мийку високого тиску в стаціонарному режимі. Ви можете вибрати між версією з 15-метровим шлангом високого тиску (код 41880), який забезпечує широкий діапазон рухів, або версією без шланга (код 41739): у цьому випадку передбачено 10-метровий шланг, який постачається в комплекті з Annovi Reverberi 614.

Щоб задовольнити вимоги тих, кому потрібний мобільний апарат високого тиску, є версія з візком – AR Blue Clean 6K Series 614K. Це виняткова функціональність Annovi Reverberi 614 у поєднанні із зручністю.

Запитати продавця

79627080