Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
На жаль, цей товар вже проданий. Але ви можете купити ЛІАНО. Антипаразитарный трав'яний збір (трави в капсулах) у інших продавців.
Схожі оголошення
Також часто шукають
Проданий
Характеристики та опис

Трав'яний антипаразитарний збір ЛіАнО.

Форма випуску : капсули, комплект 2 контейнери

 Призначений для очищення організму від паразитів в кишківнику і крові. Знищує і виводить понад 100 видів паразитів (гриби, віруси, патогенні бактерії, одноклітинні мікроорганізми).

Складається з висушених мелених трав.  Для найбільшого ефекту і результату, трави підібрані та розподілені по фазах приймання. Враховано  біоритми організму людини та активність паразитів. Комплекс складений фахівцем з масажу внутрішніх органів (вісцеральна хіропрактика) і академіком паразитологом. Трави частково зібрані травником Ніколо Костюченко.

Склад "РАНОК": полин, розторопша, гвоздика.

Склад "ВЕЧІР": пижмо, корінь солодки, кора осики, корінь аїру, насіння гарбуза, гвоздика.

Як приймати?

Збір розрахований на курс приймання 30 днів. Проходити очисну профілактику двічі на рік (восени та навесні)

Дозування і метод приймання

В капсулах дозування для дорослих 2 капсули вранці та 2 капсули ввечері.

Дітям від 6-12 років по 1 капсулі вранці та 1 капсулі ввечері. Дозу можна збільшити до 2 капсул вранці та ввечері, якщо відсутні нудота, блювота, підвищення температури, інші хворобливі або неприємні відчуття.

Дітям з 3-6 років приймати антипаразитарні трави не бажано. Тільки при необхідності (в разі сильного зараження або важкої хвороби).

Протипоказання: особиста чутливість до компонентів збору, вагітність і період лактації.

Важливо приймати трави одночасно всім членам родини, оскільки вони можуть бути носіями паразитів і вірусів. Якщо є тварини, їм теж потрібно провести антипаразитарну чистку (ветеринарними аптечними препаратами).

Основні рекомендації та властивості Ліано описані у нашій статті: ЛіАнО. Збір трав проти паразитів. Метод, дарований природою.

Термін зберігання 2 роки при t 20-25 ° С в закритому упаковуванні

Вага : 100 г, кількість у контейнерах - 120 капсул

Вироблено асоціацією мануальних терапевтів на замовлення ДОБРІ ™, м. Київ

Дата збору вказана на флаконі

Збір трав проходить протягом всього літа (згідно  з дозріванням трав). Перемелюється і складається у вересні. Трави висушені природним шляхом в тіні, це дає можливість зберегти в травах всю їх силу і користь. Зберігаються сухі трави протягом 2 років. Вони не втрачають свої ефірні олії та важливі цілющі речовини й залишаються активними. Зберігати трави потрібно в закритій упаковці.


7961748