Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Трав'яний антипаразитарний збір ЛіАнО.

Форма випуску : мелені трави (порошок), комплект 2 контейнери

Призначений для очищення організму від паразитів у кишківнику і крові. Знищує і виводить понад 100 видів паразитів (гриби, віруси, патогенні бактерії, одноклітинні мікроорганізми).

Складається з висушених мелених трав.  Для найбільшого ефекту і результату, трави підібрані та розподілені по фазах приймання. Враховано  біоритми організму людини та активність паразитів. Комплекс складений фахівцем з масажу внутрішніх органів (вісцеральна терапія) і академіком паразитологом. Трави частково зібрані травником Ніколо Костюченко.

Склад "РАНОК": полин, розторопша, гвоздика.

Склад "ВЕЧІР": пижмо, корінь солодки, кора осики, корінь аїру, насіння гарбуза, гвоздика.

Як приймати?

Збір розрахований на курс приймання 30 днів. Проходити очисну профілактику двічі на рік (восени та навесні)

Дозування і метод приймання

  Приймають по 0,5 чайної ложки сухої трави 2 рази на день. Запити теплою чистою водою. Суху траву не змішувати у воді та не заварювати. Важливо випити саме в сухому вигляді. Тоді трави почнуть розкриватися і діяти в шлунку і далі в кишківнику. Пийте протягом дня воду, коли цього вимагатиме ваш організм.

Вранці приймати натщесерце за 30 хв до їжі.

Ввечері приймати за 30 хвилин до їди або через годину після їжі.

Останнє прийняття їжі за 60-90 хв до сну.

Бажано вечеряти легкими салатами, або кашами. Тоді їжа швидко перетравиться і не залишиться в шлунку до ранку. В таких умовах Ліано буде діяти найефективніше.

Дітям від 6-12 років по ¼ чайної ложки трави вранці та ввечері. Якщо дитина добре засвоює антипаразитарні трави, у нього не виникають неприємні відчуття (нудота або блювота), то можна збільшити дозу до 0,5 чайної ложки двічі на день. Добре запити водою. Приймати їжу або напої через 30 хв.

Дітям від 3-6 років приймати антипаразитарні трави не бажано. Тільки при необхідності (у разі сильного зараження або важкої хвороби). У таких випадках зручніше приймати Ліано в капсулах.

Протипоказання: особиста непереносність до компонентів збору, вагітність і період лактації.

Важливо приймати трави одночасно всім членам родини, оскільки вони можуть бути носіями паразитів і вірусів. Якщо є тварини, їм теж потрібно провести антипаразитарну чистку (ветеринарними аптечними препаратами).

Основні рекомендації та властивості Ліано описані у нашій статті: ЛіАнО. Збір трав проти паразитів. Метод, дарований природою.

Термін зберігання 2 роки при t 20-25 ° С в закритому упаковуванні

Вага 180 г

Вироблено асоціацією мануальних терапевтів на замовлення ДОБРІ ™, г. Київ

Дата збору вказана на маркуванні

Збір трав проходить протягом всього літа (згідно з дозріванням трав). Перемелюється і складається у вересні. Трави висушені природним шляхом в тіні, це дає можливість зберегти в травах всю їх силу і користь. Зберігаються сухі трави протягом 2 років. Вони не втрачаю своїх ефірних олій, важливих цілющих речовин і залишаються активними. Зберігати трави потрібно в закритій упаковці.

Запитати продавця

7961705