Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
На жаль, цей товар вже не активний. Але ви можете купити Камера безпеки EZVIZ 1080p з картою пам'яті 128 ГБ, внутрішній... у інших продавців.
Схожі оголошення
Також часто шукають
Не активний
Характеристики та опис

Камера безпеки EZVIZ 1080p з картою пам'яті 128 ГБ, внутрішній Wi-Fi,
монітор для домашніх тварин з функцією виявлення руху, розумне відстеження,
розумне нічне бачення, 2-стороннє аудіо, сумісний з Alexa (TY1)

Рекомендоване використання продукту Нічне бачення, детекція руху
Бренд EZVIZ
Назва моделі EZVIZ 1080p
Технологія підключення Безпроводовий
Особливість Прилади нічного бачення, датчик руху
Внутрішнє / зовнішнє використання Критий
Сумісні пристрої Планшетний
Джерело живлення Живлення від акумулятора
Протокол підключення Wi-Fi
Тип контролера Amazon Alexa, Android

Побачити менше

* * *

Про цей пункт

- ✔ Покращене нічне бачення за допомогою Smart IR: За допомогою Smart IR інтенсивність інфрачервоних світлодіодів автоматично регулюється, щоб запобігти перетримці в режимі нічного бачення, тому ви отримуєте більше деталей, знятих протягом 10 м вночі.
- ✔ Повнодуплексне двостороннє аудіо та точне виявлення руху: Ви можете легко та зручно насолоджуватися спілкуванням зі своїми близькими та стримувати небажаного незнайомця, де б ви не були. Завдяки функції Smart Motion Tracking камера автоматично відстежуватиме будь-який рух і відстежуватиме його, доставляючи сповіщення та запис відео в режимі реального часу.
- ✔ 1080P HD і панорама 360° Вид: Розроблений як панорамна Wi-Fi камера з панорамними кутами огляду, що забезпечує горизонтальне поле зору 360° з інтелектуальним відстеженням, пропонуючи широке охоплення поля зору, щоб ви нічого не пропустили. Наша IP-камера безпеки побудована з HD-камерою 1080P, яка надає чіткі та чіткі записи, які ви можете дивитися віддалено в режимі реального часу через мобільний додаток EZVIZ.
- ✔ Простота установки: Він поставляється з вкрученими базовими кріпленнями та підтримує перевертання зображень, що дозволяє встановлювати стіл або стелю залежно від ваших потреб. Вбудований антишумовий фільтр для чіткого 2-стороннього аудіодоступу до інтерактиву з родиною чи собакою вчасно, коли ви отримуєте сповіщення в режимі реального часу.
- ✔ EZVIZ Cloud: За допомогою сервісу Ezviz Cloud весь трафік даних між пристроєм / додатком до сервера захищений шифруванням на рівні банку із сертифікованим захистом IOS / IEC 27001. Записи також можна зберігати на SD-карті (макс. 256 ГБ). J.K.VISION BNC


Виробник: Ezviz


76386380