Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Молочко для тіла серії «Цитрус» від White Mandarin.

В ефірних оліях грейпфрута та апельсина у великій кількості містяться потужні природні антиоксиданти, вітаміни C та E, які беруть участь у розвитку двох важливих для шкіри видів волокон – еластину та колагену. Завдяки цим компонентам молочко для тіла захищає шкіру від втрати вологи та старіння, а значить, допомагає шкірі залишатися пружною та молодою.

Кремова основа молочка легко вбирається в шкіру, вона складається з натуральних олій: манго, рисових висівків та сезаму. Молочко прискорює процес регенерації верхніх шарів шкіри та допомагає утримувати воду.

Переваги:

— Молочко для тіла не містить продуктів нафтохімії та хімічних емульгаторів, таких як Mineral Oil, Propilene Glycol, PPG, PEG, що призводять до зневоднення та раннього старіння шкіри.

- Ми використовуємо натуральний емульгатор Sorbitan Olivate & Glyceryl Olivate, виготовлений з оливкової олії, яка відновлює ліпідний шар шкіри.

— Рослини для екстрактів вирощують відповідно до вимог органічного землеробства (без хімічних добрив та пестицидів, мають сертифікат «Органік») або у дикій природі в екологічно чистих районах.

— Молочко не містить штучних барвників та ароматизаторів, які досить токсичні та можуть викликати алергію.

— Замість ароматизаторів ми використовуємо натуральні ефірні олії. Активні речовини, що входять до складу олій, глибоко проникають у шкіру, покращують циркуляцію крові та лімфи. Шкіра стає гладкою та пружною.

Запитати продавця

72601653