Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
На жаль, цей товар вже не активний. Але ви можете купити Хімчистка Автомобіля Львів у інших продавців.
Схожі оголошення
Також часто шукають
Не активний
Характеристики та опис

Шановні клієнти! Чи відчували ви коли-небудь, що ваш автомобіль потребує глибокого очищення? Якщо так, то ми маємо для вас відмінну новину! Наш сервісний центр пропонує послуги хімчистки салону автомобіля, щоб відновити його первозданну чистоту та свіжість.

Наші кваліфіковані фахівці використовують сучасні технології та професійні засоби, щоб очистити салон вашого автомобіля від плям, запахів та інших забруднень. Ми пропонуємо послуги для всіх типів автомобілів, включаючи легкові, вантажні та пасажирські.

При виконанні хімчистки салону автомобіля ми використовуємо тільки екологічно чисті засоби, які не пошкоджують матеріали та забезпечують максимальну ефективність очищення. Після нашої процедури ви зможете насолоджуватися чистотою та свіжістю внутрішнього простору свого автомобіля.

Зверніться до нашого сервісного центру прямо зараз та дозвольте нашим фахівцям доглянути за вашим автомобілем. Ми гарантуємо вам високу якість послуг та задоволення від результату. Зробіть свій автомобіль чистим та приємним для вас та вашої родини!

Розмір автомобіля:

S- Smart, Colt, Min

M- Passat, Audi A6, BMW 5

L- BMW 7, Mercedes s-clas

Комплексна детейлінг хімчистка (стеля, сидіння, килимки, ковролін, пластик, ремені безпеки, дверні карти, багажник, скло :

S- 3300грн M- 4100грн L- 5100грн

Генеральне прибирання (локально ковролін, килимки, сидіння, дверні карти,
скло, пластик) :
S-2000грн M-2400грн L- 2800грн


70986453