Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Marina Tennis Club - це прекрасне місце для всіх, хто любить теніс і хоче займатися цим видом спорту в комфортних умовах. У нашому клубі ви зможете насолодитися якісними кортами з найсучаснішим покриттям Green Set Cushion, які повністю відповідають найвищим професійним стандартам. Крім того, у нашому клубі завжди комфортна температура повітря, тому ви зможете насолоджуватися грою, не думаючи про жару чи холод.
Наш клуб пропонує не лише заняття на професійному рівні, а й заняття для дітей від 3-х років і дорослих. Перше тренування для діток завжди безкоштовно, і на всіх наступних заняттях ракетки, м'ячі та інвентар - безкоштовно! Наші професійні тренери і спортсмени високого класу готові допомогти кожному, хто хоче покращити свою гру.
Ми прагнемо до того, щоб кожен гість тенісного клубу отримав максимальне задоволення від свого перебування у нас, незалежно від того, граєте ви в теніс або просто відпочиваєте у нашому кафе. Ми впевнені, що вам сподобається наше місце і ви залишитеся задоволені нашими послугами та сервісом. Чекаємо вас в "Marina Tennis Club"! Наші контакти:
Сайт - https://kiev.tennis/ua/
Facebook - facebook.com/kiev.tennis.club.marina
Instagram - instagram.com/kiev_tennis/
Telegram - https://t.me/kievtennis
Телефоны - **********, **********

Запитати продавця

69490175