Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
На жаль, цей товар вже не активний. Але ви можете купити Мотоцикл ИЖ Юпитер 2К CDI (12В електронне запалювання, без АКБ) у інших продавців.
Схожі оголошення
Також часто шукають
Не активний
Характеристики та опис

Продам мотоцикл ИЖ Юпитер 2К. Встановлено CDI запалювання (12В електронне запалювання, працює без АКБ), є комплект рідного запалювання і 6В акб, для повернення до стоку.
1971 р.в., перша і чинна реєстрація в 1974 р.
Мотоцикл за останні 13-14 років виїждав тільки 2 рази.
Був повністю розібраний і пофарбований. Встановлено нові поворотники; фара, перемикачі, колеса, нові замки (2 комлпекти ключів) і нові вихлопні труби від Юпитер 5, перетягнуто сидіння, ручка газу короткоходна від Яви, нові диски щеплення, нове масло в коробці (GL5). Всі роботи вже й не пригадаю. Звичайно є свої недоліки: кріплення ручок щеплення і гальма краще поміняти на кріплення з Юпитер 4-5, із-за того, що встановлено перемикачі з цієї моделі, і вони заважають повністю натиснути ручку переднього гальма, в такій техніці завжди є що доопрацювати).
Мотоцикл довгий час був просто заняттям для душі, зараз вже немає можливості і місця для його зберігання.
Продаж по ТП.
Бонусом віддаю запчастини до нього, окрім того, що на фото, є ще деякі дрібниці + запасне скло фари, 2 нові камери і маятник. Також з мотоциклом віддаю хороший шолом MotoTech.
Мотоцикл знаходиться в Чернігові.
Можливі різні варіанти обміну на автомобіль (з моєю доплатою або можу додати ще ВАЗ 2101)


68220146