Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Сам рибак з великим досвідом. Користуюсь даним род- подом майже два роки, жодного разу не було ніяких проблем. Впевнений, хто придбає даний род под буде отримувати максимум задоволення від рибалки.

Новий карповий Род под на 3-4-5 училищ(одночасно можна розмістити). Виконаний з якісних матеріалів, надійний та практичний. Алюміній покритий спеціальним хромованим покриттям полегшує його в рази з порівнянням з іншими моделями. Вага 4.0 кг. Рогачики 10 шт.,сумка з ручками для перенесення.

Род под відмінної якості має високу надійність і довговічність всіх елементів.
Розміри цього род пода дозволяють рибачити на будь яке вудилище, будь якої довжини. Все дуже зручно, надійно та комфортно.
В даній конструкції ідеально витримані пропорції довжини-ширини-висоти та ваги (4,0 кг.). Що дозволяє род поду досягти максимальної стійкості на березі, а також міцно і надійно утримувати вудилища під час сильного клювання.
Фірма яка виробляє даний род под Bates знаходиться в Китаї.
Вироблений з алюмінію металу хорошої товщини,та покритий хромом, зовсім не іржавіє навіть при використанні у воді. Зовсім не страшно потрапляння піску в вузли та механізми род пода, його можна спокійно встановлювати у воді.
На род поді немає даталів які мають пластик.
Відправляємо в будь-який регіон України: новою поштою, укрпоштою та іншими поштовими службами .
Відправляємо ОLХ доставкою.

Род Под на 3-4-5 вудилища,чехол для переноски (сумка) і 10 шт. рогачиків Можливий торг

Складається та розкладається за 1 хвилину.

Всі розміри род пода вказані на фото( сверху)

У нижній частині род пода кожна опора забезпечена гострим наконечником – це міцний прут з твердої марки сталі, який не гнеться та не ламається. Цей гострий наконечник дозволяє надійно встановлювати род под на ґрунті, піску, у воді, дерев'яному настилі, бетонній основі, залізному настилі, гальці, щеб'яному березі тощо.
На відміну від пластмасових та інших род подів, короповий род под на 3-4-5 вудилищ - це якісний виріб з металу. Род под на 3-4-5 вудилищ стійкий, міцно і надійно утримує ваші вудилища при сильному клюванні (регулюються кожна ніжка (опора) по висоті), роблячи вашу рибалку комфортніше незалежно від рельєфу та місця риболовлі. За різьбою підходять будь-які сигналізатори і рогачі.

Дякуємо Вам за правильний вибір. Слава Україні та ЗСУ

Запитати продавця

68122148