Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
На жаль, цей товар вже не активний. Але ви можете купити Їжовик Гребінчастий, курс на 40 днів (100% мелене тіло гриба) у інших продавців.
Схожі оголошення
Також часто шукають
Не активний
Характеристики та опис

Склад: 100% плодові тіла Їжовика гребінчастого.
Форма: молота.
Вага упаковки: 100 грам.
Період збору: лютий 2023 року.

Їжовик гребінчастий молотий. У такій формі ваш організм зможе засвоїти більше біоактивних корисних сполук.

Чудовий Антидепресант
Завдяки відновленню функцій нервової системи Їжовик Гребінчастий ефективно допомагає з тривожністю та депресією. Було проведено плацебо-контрольовані дослідження, що підтверджують позитивний вплив на психологічний стан піддослідних.

Потужний ноотропний засіб
Полегшує тривогу та депресію; стабілізує настрій; підвищує рівень креативності; знижує дратівливість; усуває симптоми посттравматичного стресового розладу; покращує здібності до соціалізації та емпатії; розвиває самосвідомість; дарує відчуття взаємозв'язку з навколишнім світом. З роками захист нейронів погіршується від впливу агресивного середовища, що пов'язано зі зменшенням кількості мієліну, чому слідує уповільнення швидкості мислення, і Геріція є відмінним джерелом заповнення даної речовини.

Рекомендується при: порушеннях пам'яті та проблемами з нервовою системою.

Спосіб вживання:
Приймати по одній чайній ложці (2,5 - 2,7 грам) один раз на день, бажано у першій половині дня, за 20-30 хвилин до прийому їжі, запиваючи водою або за рекомендаціями фахівця. Можна приймати під час їжі та змішувати з улюбленими стравами і напоями.

Протипоказання:
— індивідуальна нестерпність компонентів
— вагітність
— період лактації
— особам, які не досягли 18 років


67127405