Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
На жаль, цей товар вже не активний. Але ви можете купити Конкурсні торги на закупівлю послуг медобстеження у інших продавців.
Схожі оголошення
Також часто шукають
Не активний
Характеристики та опис

№ 33
від 07 березня 2023 р.

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсних торгів
(далі – „Оголошення”)

Благодійна організація «Благодійний фонд «Громадське здоров’я» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю послуг медичного обстеження.
Джерело фінансування закупівлі – дана закупівля необхідна для життєдіяльності проєкту «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в м. Кривий Ріг» Угода № 71-GF-23 від 02.01.2023 р.».

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

№ Назва Кількість,
шт Додаткова інформація (термін придатності/номер лоту/додаткові характеристики/інше)
1. Послуги медичного обстеження 1065 КТ, біохімія, ренген

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг:
Упродовж року з 08 березня 2023 року по 31 грудня 2023 року.

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
Документи, що підтверджують якість та відповідність товарів для послуг медичного обстеження Сертифікат якості, сертифікат відповідності, паспорти при необхідності.
Безготівковий розрахунок Тендерна пропозиція


Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Право на здійснення підприємницької діяльності . Копії свідоцтва про державну реєстрацію або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку , або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується)


Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Склад тендерної пропозиції:
1. Тендерна пропозиція у формі комерційної пропозиції, офіційного листа, іншої форми, якщо така була зазначена у Оголошенні, тощо;
2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);
3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).


Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками Костецька Людмила Валеріївна, відповідальна за закупівлю, номер телефону (096) 821-29-37, електрона пошта [email protected].

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:
1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

2. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

5. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

6. Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

7. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.

8. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:
• Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/upload/iblock/0bc/0bc7188abfa49d19e4c9468f9314bd0b.docx)
• участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Україна 50053 м. Кривий Ріг вул. Мусоргського буд.13 під’їзд 3 поверх 2.

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з 9 год.00 хв. до 16 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:
«13» березня 2023 року, до 09 год. 00 хв. за київським часом.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.


Список-мінімум необхідних товарів
(список не є остаточним, буде змінюватись протягом дії угоди)
№ Назва Кількість,
шт Вартість (грн./ зазначити без ПДВ)
1. Рентгентологічне дослідження грудної порожнини у прямій проекції 270
2. Біологічне дослідження мокротиння на КСБ 175
3. Консультація лікаря-фтизіатра за зверненнями громадян, що надаються без направлення лікаря 270
4. Комп’ютерна томограма грудної порожнини 175
5. Дослідження мокротиння методом GeneXpert 175


66925500