Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Продам

БІОДОБАВКИ
Бренд: Choice
- Тільки 100% оригінальна продукція

CHOICE "ДИНАМІКА", БОРОТЬБА З ХРОНІЧНОЮ ВТОМОЮ, 30 КАПСУЛ ПО 400 МГ
"Динаміка" - це фітокомплекс, який наситить організм необхідними поживними речовинами і таким чином активізує життєві сили, допомагаючи організму справлятися з патологічними симптомами синдрому хронічної втоми. Він збільшує витривалість, фізичну силу, активність, приводить в норму нервову систему, компенсує нестачу поживних речовин, підвищує імунітет.

В останні роки дослідниками були описані люди, які страждають невеликими порушеннями розумової діяльності, швидкою стомлюваністю і загальною втомою з порушенням сну, погіршенням уваги, працездатності і пам'яті, слабкістю. Це захворювання - синдром хронічної втоми, який поширений головним чином серед дорослих. Основні причини цього захворювання - це щоденний стрес і проблеми інтоксикації організму.

Компоненти і їх властивості.

Щоб людський організм стабільно працював під час оздоровлення, незалежно від способу, потрібно насити організм необхідною кількістю біологічно активних речовин. В даному фітопрепараті, прозери (пророслі зерна кукурудзи, пшениці та вівса) є живильним комплексом. У прозерах містяться в збалансованому вигляді майже всі біологічно активні речовини, потреби для нормального функціонування організму, а саме: вуглеводи (легкозасвоювані); білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи В, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін.; поліфенольні речовини; фітогормони; рослинні волокна; рослинні ферменти і ін. До того ж, прозери створюють ефект синергізму (посилення дії всіх компонентів комплексу).

Спіруліна - є відмінним джерелом білка (серед рослин), адже понад 60% її біомаси складає білок, при тому збалансований по незамінним амінокислотам. Тому спіруліна чудово підвищує життєвий тонус, додає бадьорості, підвищує витривалість і імунітет.

Зелена кава (зерна) - через кофеїн, що міститься в ньому, підвищує витривалість, бадьорість і енергію.

Лимонник китайський (плоди) - є тонізуючим засобом; зменшує відчуття втоми; надає сили і бадьорості; покращує гостроту нічного зору. У той же час, лимонник не перезбуджує нервову систему і не викликає безсоння. Плоди лимонника також тривало посилюють збуджувальні процеси в корі головного мозку, підвищують умовно-рефлекторну діяльність, знижують кількість цукру в крові, стимулюють функції серцево-судинної системи, розширюють периферичні судини і збуджують дихання.

Женьшень (корінь) - є тонізуючим засобом; прибирає втому, підвищує розумову і фізичну працездатність, має адаптогенну властивість; стимулює кору головного мозку, підкіркові центри і тканинне дихання; сприяє поліпшенню роботи серцево-судинної системи; приводить в норму артеріальний тиск.

Родіола рожева (корінь) - чинить сильну адаптогенну дію; підвищує життєвий тонус, працездатність, активність і витривалість; сприяє економічному витрачанню енергетичних ресурсів і швидкому їх відновленню; нормалізує обмінні процеси і покращує енергетичний обмін в мозку і м'язах; покращує пам'ять і увагу; стимулює розумову діяльність людини.

Стевія (трава) - має тонізуючу і протизапальну дію; нормалізує тиск; піднімає життєвий тонус, силу, витривалість і бадьорість.

Вітамін С - активізує адаптивні процеси в організмі; підвищує активність організму: розумову, емоційну і фізичну.

Вітаміни В1, В2, В6 - "витягують" енергію з вуглеводів, що містяться в іжі, білків і жирів.

Спосіб застосування: вживати по 1 капсулі 2 рази на день до їжі, запиваючи водою.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.

Термін придатності - 24 місяці.

З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ

CHOICE "РИТМ", НОРМАЛІЗАЦІЯ ФУНКЦІЇ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ, 30 КАПСУЛ ПО 400 МГ

    

280 грн.

Вы можете купить CHOICE "Динаміка", боротьба з хронічною втомою, 30 капсул по 400 мг и заказать доставку по Украине

Запитати продавця

64767604