Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Завдяки новому гель-скрабу від тм White Mandarin шкіра стає доглянутою, пружною і ніжною на дотик.
Даний косметичний продукт можна сміливо назвати універсальним, адже крім догляду за руками та тілом, він прекрасно піклується і за шкірою обличчя.
В процесі скрабування гель-скраб видаляє ороговілі клітини з поверхні шкіри, прискорює процеси регенерації та оновлення клітин, активує мікроциркуляцію крові, через що шкіра стає м’якою і шовковистою.

Тільки після очищення шкіра готова сприймати всі корисні компоненти, які входять до складу, як самого скрабу, так і засобів, які ми наносимо після процедури скрабування для догляду за шкірою.

Отже, щоб отримати результат від крему, маски, сироватки, емульсії, флюїдів і т.д., перш за все потрібно вибрати правильний очищуючий засіб для шкіри у вигляді скрабу. При цьому важливо уникати синтетичних компонентів, продуктів переробки нафтохімії, штучних ароматизаторів, та барвників в скрабах. Ці шкідливі інгредієнти здатні моментально проникати в клітку і викликати сухість, передчасне старіння, алергічні реакції, знижувати імунітет і захисні властивості шкіри.

Процедуру скрабування рук, а також очищення шкіри – рекомендується робити настільки часто, як і для обличчя – 1-2 рази в тиждень.

Типовою проблемою для шкіри рук є підвищена сухість і, як наслідок, грубість шкіри й передчасне старіння.
При виготовленні скрабів для пілінгу рук, в їх склад обов’язково включають інтенсивні зволожуючі, та живильні компоненти, такі як косметичні рослинні масла. Залиште баночку зі скрабом на видному місці у ванній і ви помітите, як при регулярному використанні суха шкіра рук стане зволоженою і еластичною, разгладяться зморшки, зникнуть пігментні плями й лущення. Головне, не забувати після кожної процедури глибокого очищення і миття рук застосовувати крем для рук.

Запитати продавця

64420364