Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Склад: Масло Аргана, масло жожоба, масло мигдалю, масло зародків пшениці,натуральні ефірні масла.

Суміш натуральних олій від зморшок Переваги

Наша шкіра піддається щоденного впливу різних шкідливих факторів (сонячні промені, забруднення навколишнього середовища і харчування основане шкідливими хімічними речовинами, а також не вентильовані приміщення, стрес і гормональні зміни). З віком процес оновлення клітин нашої шкіри сповільнюється, і це стимулює появу зморшок. Шкіра втрачає еластичність, блиск і свою красу.

Чим корисна натуральна суміш масел від зморшок для здоров’я шкіри

Натуральні масла проти зморшок проникають в шкіру набагато краще, ніж крем, досягаючи найглибших шарів шкіри, при цьому забезпечуючи живлення та зволоження глибоких шарів шкіри. Суміш масел від зморшок відмінно активує утворення нових клітин шкіри і запобігає старінню шкіри.

Натуральне масло проти зморшок для обличчя

Натуральна суміш масел від зморшок містить виключно натуральні масла і активує виробництво колагену і еластину в вашій шкірі, запобігаючи утворенню нових зморшок..

Натуральні масла від зморшок для шкіри

Регулярно використовуючи цю унікальну композицію ефірних масел проти появи зморшок, ви зможете відновити еластичність вашої шкіри, також шкіра матиме здоровий вигляд і буде виглядати значно молодше. Використання натурального масла проти зморшок легко видаляє алергічні реакції, заспокоює і загоює пошкоджену шкіру. Ця суміш масел активно сприяє процесу відновлення клітин шкіри і збільшує кровообіг.

Як використовувати суміш ефірних масел від зморшок

Щоранку і ввечері невелику кількість чистого ефірного масла проти зморшок наносите на очищенне обличчя , акуратно масажуючи по масажних лініях обличчя (це лінії найменшого розтягування шкіри). Крім того, ми повинні відзначити, що натуральне масло проти зморшок добре всмоктується в шкіру, і зазвичай не залишає жирного сліду. Воно підходить для будь-якого типу шкіри і ніколи не викликає алергічну реакцію.

Запитати продавця

64337443