Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Подібні до того, що ви шукаєте

Представлено великий асортимент клейних сумішей провідних світових виробників Ceresit та інших. Такі матеріали здебільшого спеціалізовані та розрізняються за призначенням:

Для підлоги. Застосовуються під час укладання плитки на горизонтальних поверхнях і здатні витримати великі механічні навантаження. Використовуються для монтажу керамічної плитки та природного каменю.
Для стін. Призначені для кріплення облицювальних матеріалів на вертикальних конструкціях, їх склад оптимізований для запобігання сповзанню наклеєної плитки до остаточного схоплювання.
Для зовнішніх робіт. Використовуються для укладання плитки з природного каменю, кераміки та композитів, облицювання зберігає цілісність і міцність за температур від -50 до +70 °C.
Для внутрішніх робіт. Суміш використовується в приміщеннях для оздоблення зовнішніх та внутрішніх поверхонь. Приготування та робота з клеєм можливі за температур від +5 до +30 °C.
Клейові суміші також класифікуються за фізико-механічними властивостями:

Водостійкі. Міцність ' плитки з основою зберігається в умовах прямого впливу води й за високого рівня насичення нею матеріалів.
Морозостійкі. Клейовий шар не руйнується й не втрачає міцності зчеплення з поверхнями основи та плитки за поперемінного заморожування та розмерзання.
Термостійкі. Здатність витримувати досить тривалий вплив високих температур, що є особливо цінним для кухонних фартухів та облицювання печей.
Еластичні. Шар висохлого клею може деформуватися та відновлювати форму без шкоди для себе. Завдяки цьому компенсується теплове розширення плитки за коливань температур.
Швидкотвердні. Приготовлена суміш схоплюється й застигає упродовж приблизно 20 хв, і через добу покриття може експлуатуватися без обмежень.


Запитати продавця
Способи доставки
Нова Пошта
від 40 грн
Способи оплати
Надійна оплата карткою
Онлайн оплата через ІЗІ. Безпечно і без комісії пошти
Післяплата
100% оплати при отриманні. Комісія пошти 15 грн + 2% від товару
Повернення
Законом не передбачено повернення цього товару.
63161314