Допомогти ЗСУ

ПОВНА СЕРІЯ ПЕРШИХ ПОШТОВИХ МАРОК УКРАЇНИ УНР (УКРАЇНСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА) (10-50 шагів) 1918 року в авторському оформленні.

Марки оригінали тих часів, не приклеєні, а закладені в спеціальний лист для марок. Формат картини А5 (15×21). Зовнішній розмір з рамкою (17×23).
Рамка дерево, що робить вигляд більш теплішим і приємнішим навідмінно від пластику. Задня стінка рамки універсальна, що позволяє як повісити її на стіну так і прикрасити свій робочий стіл чи полички.
Прикрасно підійде в подарунок людям які цікавляться історією своєї держави.

Перші поштові марки України.

18 липня 1918 року було випущено в обіг перші державні українські поштові марки, які стали відомими серед філателістів під назвою "шагівки".
Творцями сюжетів перших українських марок стали художники того часу Антін Середа (10, 20 шагів) і Георгій Нарбут (30, 40, 50 шагів).
Сюжети марок:
10 шагів - тризуб - головний символ держави, на фоні стилізованого зображення сонця, від якого йде проміння на Землю.
20 шагів - селянин в капелюсі, прикрашеному колосками пшениці, з косою в руці. Невеликий по розмірах герб України, який привертає погляд до себе.
30 шагів - сюжет даної марки став ключовим. "Молода Україна". Художник відтворив профіль молодої дівчини з вінком на голові, який прикрашений польовими квітами та колосками пшениці, що закликає до порівняння її з молодою країною, яка щойно проголосила суверенітет. Г. Нарбут створив справжній народний образ - символ Української весни, втілення жіночого початку в молодій країні.
40 шагів - масивний тризуб з рослинним орнаментом довкола нього. Рослинний орнамент зібраний із багатьох елементів, які не повторюються, але мистецьки переплетені між собою. Унизу праворуч - два схрещені поштові ріжки.
50 шагів - номінал "50 шагів", обрамований рослинним орнаментом у вигляді вінка з двома схрещеними поштовими ріжками у верхній його частині.
Поштові марки "шагівки" були в обігу до 1921 року. (незалежно від того, хто був при владі).

Способи доставки
Укрпошта Експрес
від 35 ₴
Укрпошта Стандарт
25 ₴ 
Нова Пошта
від 40 ₴
Способи оплати
Надійна оплата карткою
Онлайн оплата через ІЗІ. Безпечно і без комісії пошти
Передплата на картку продавця
Часткова або повна передплата переказом з картки на картку
Повернення
Протягом 14 днів після отримання товару.
59993080