Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

La Roche-Posay Anthelios SPF 50+ Fluid Ultra Resistant — Сонцезахисний ультралегкий флюїд — 50 мл — 480 грн

термін до 11.2022

Для чутливої шкіри та шкіри, схильної до сонячної, не переносності. Anthelios ультралегкий флюїд без запашників для чутливої шкіри та шкіри, схильної до сонячної нестерпності.
SPF50+ — це максимально високий захист від UVA-променів серед засобів Anthelios. Захищає шкіру від UVA- та UVB-променів і допомагає запобігти негативному впливу інфрачервоного випромінювання й забрудненого довкілля. Ультрастійкий до води, поту та піску. Не подразнює очі. Невидима на шкірі, легка текстура. Сонцезахисний засіб для чутливої та схильної до алергії на сонячне випромінювання шкіри обличчя. Підходить для шкіри навколо очей. Гіпоалергенний. Протестований під дерматологічним контролем на чутливій шкірі та шкірі, схильній до алергічних реакцій. Протестований під офтальмологічним контролем на чутливій шкірі навколо очей. Протестований із використанням контактних лінз.
Anthelios — гама засобів, що забезпечує максимальний захист від шкідливого впливу UVB/UVA променів. Ось уже багато років Anthelios XL надійно захищає чутливу та схильну до сонячної алергії шкіру завдяки: Дуже високому фактору захисту від шкідливого впливу UVA променів. Формулам із мінімальним вмістом компонентів. Текстурам, спеціально розробленим для всіх типів шкіри та рівнів сонячної інсоляції.


Спосіб застосування: Нанесіть сонцезахисний крем безпосередньо виходом на сонце. Повторно застосовуйте часто та щедро, щоб підтримувати захист, особливо після потовиділення або використання рушника. Для зовнішнього застосування.


Запитати продавця
Способи доставки
Укрпошта Експрес
від 35 грн
Укрпошта Стандарт
від 25 грн 
Нова Пошта
від 40 грн
Способи оплати
Надійна оплата карткою
Онлайн оплата через ІЗІ. Безпечно і без комісії пошти
Передплата на картку продавця
Часткова або повна передплата переказом з картки на картку
Повернення
Законом не передбачено повернення цього товару.
56238041