Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

Продається на розлив по 500 мл з оригінальних каністр Якщо Ви у пошуках ефективного засобу, який виявляє якісний догляд за пластиком, гумою та вінілом – тоді V.R.P. Super Shine Dressing стане найкращим варіантом. Цей продукт має водну основу. Засіб поєднує в собі 3 функції: захист, кондиціонер та блиск. Об'єм флакона – 473 мл.

За допомогою Chemical Guys V.R.P. Super Shine Dressing можна оновити інтер'єр та екстер'єр транспортного засобу, обробити пластикові, вінілові, шкіряні, гумові поверхні. Підходить для шин. Засіб демонструє створення надійного бар'єру з відмінною стійкістю до пилу, води, бруду та ультрафіолету. Результат зазначених факторів - усунення ризику пересихання та вицвітання поверхні. До складу продукту входять запатентовані поглиначі УФ-випромінювання, що блокують пошкодження матеріалу променями. Після нанесення поверхня залишається сухою.

Використання V.R.P. Super Shine Dressing TVD_107_16:
Очистити обрану ділянку;
Нанести продукт на аплікатор з мікрофібри та провести обробку поверхні;
Зачекати кілька хвилин для вбирання кондиціонера;
Для досягнення оптимального матового блиску рекомендується протерти покриття через 20 хвилин після нанесення, використовуючи мікрофіброве рушник. Ціна за 500 мл

Способы доставки
Meest
від 29 ₴ 
Укрпошта Експрес
від 35 ₴
Укрпошта Стандарт
25 ₴ 
Нова Пошта
від 40 ₴
Способы оплаты
Надійна оплата карткою
Онлайн оплата через ИЗИ. Безопасно и без комиссии почты
Післяплата
100% оплаты при получении. Комиссия почты 15 ₴ + 2% от товара
Передплата на картку продавця
Частичная или полная предоплата переводом с карты на карту
Возвраты
Законом не предусмотрен возврат данного товара.
55830820