Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

LUCAA+ Pets Wound Care
Екологічно безпечне рішення, спеціально розроблене для очищення ран від будь-яких
органічних забруднень. Завдяки своїй екологічній формулі з доданими пробіотиками засіб здатний усувати органічні речовини і таким чином сприяти загоєнню ран.
Знижує ризик бактеріальних інфекцій
Оптимізує мікрофлору в рані та навколо неї
Справжня підтверджена науково інновація
LUCAA+ Pets Wound Care - Догляд за ранами для домашніх тварин - це унікальна формула для оптимізації мікробного балансу в травмах та навколо них, спричинених пошкодженням шкіри, що дозволяє шкірі природним чином виробити достатню стійкість до зовнішнього впливу. Корисні мікроорганізми створюють мікроскопічне ретельне очищення.
Інструкція
Завжди працюйте в рукавичках і з чистими матеріалами!
Поголіть волосся навколо пошкодження і для запобігання появі волосся. Пошкодження промити теплою водою і видалити скоринки. Обережно просушіть пошкодження рушником. Розпиліть спрій тонким шаром засобу LUCAA+Wound care на пошкодження і за бажанням накладіть пов’язку. Повторюйте лікування щодня до повного загоєння рани
Загоювання ран
Рани можуть призвести до зараження золотистим стафілококом, також відомим як MRSA означає стійкий до метициліну золотистий стафілокок. Стафілококи відносяться до числа шкірних бактерій тіла і знаходяться на шкірі навколо носа, вух та заднього проходу. Вони можуть не завдавати шкоди здоровій шкірі. Їм потрібен "вхід", щоб викликати інфекцію. Вторгнення в рану або екзему може викликати серйозну інфекцію.
Рекомендації
Перед використанням струсіть. Не використовувати в поєднанні з іншими продуктами. Уникайте контакту з очима. Зберігати у сухому місці при температурі від 10 ° C до 35 ° C та у недоступному для дітей місці.
Склад:
• Вода
• Мікроорганізми
• стабілізатор рН
• Упаковка
Спрей - 100 мл Цей продукт не є ліками або медичним пристроєм.

Запитати продавця

54971336