Допомогти ЗСУ
Цей товар вже не активний, але є багато схожих
Схожі оголошення
Не активний
Опис

Чоловічі кросівки для бігу по асфальту та біговій доріжці Asics

Asics Gel Windhawk – чоловічі бігові кросівки початкового рівня. Виконані в лаконічному дизайні з легкого дихального сітчастого матеріалу. У верхній частині кросівки використовували адаптований матеріал Adapt Mesh, що додає стабільності у підтримці стопи, при цьому відмінно він тягнеться та підлаштовується під анатомічні особливості стопи, забезпечуючи комфортну посадку.
 
Adapt Mesh Унікальна багатофункціональна технологія верху, яка добре тримає стопу, при цьому чудово тягнеться та підлаштовується під анатомічні особливості стопи, забезпечуючи комфортну посадку. Легка та еластична конструкція верху Adapt Mesh зменшує вагу кросівок та дозволяє не відчувати їх на нозі.
AmpliFoam Матеріал проміжної підошви забезпечує гнучкість та комфорт.
FluidFit Технологія "Ідеальна посадка". Високотехнологічний полімер, інтегрований у сітку верху взуття, дозволяє досягти ідеального прилягання взуття до ноги. Дихаюча сітка забезпечує легкість та гарну вентиляцію.
Removable Socklinre . Устілка, що виймається. Можливо замінити устілку на медичну чи ортопедичну.
AHARСпінена зносостійка гума (суміш гуми та карбону). Гума підвищеної зносостійкості продовжує термін служби кросівок.
EVA Міжпідошва виконана з полімеру EVA, найпоширенішого матеріалу, головними властивостями якого є легкість та гарне відновлення після стиснення. Знімна устілка EVA має амортизаційний ефект, створює комфортний мікроклімат усередині взуття.
Перепад між п'ятою (18 мм) та шкарпеткою (8 мм) становить 10 мм
Вага даної моделі – 212 г

Производитель: Asics

Размер: 42

Цвет: Серый

Характеристики
Оголошення
54120950