Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Detox. Очищення і нормалізація мікрофлори

Detox. Зниження ваги та оздоровлення кишечника з Омега 3-6-9

Дієтична добавка "Гарцинія форте"

Пропоную комплекс, який допомагає схуднути і вивести з організму шлаки і токсини

Детокс очищення і нормалізація мікрофлори (Синій)

- Покращує обмін речовин
Сповільнює засвоєння вуглеводів
- Високий вміст харчових волокон
- Сприяє нормалізації мікрофлори кишечника і усуває прояви дисбактеріозу
- Ефективно виводить з організму шлаки і токсини
- Призупиняє процес підвищення рівня глюкози в крові


Detox 2. Зниження ваги і оздоровлення кишечника з Омега 3-6-9

Регулярний прийом допомагає налагодити належну роботу органів травлення, скорочує перебування їжі в ШЛУНКОВО-кишкового тракту, допомагає активізувати обмінні процеси, допомагає боротися з надмірною вагою, сприяє зміцненню імунітету, очищення організму від токсинів.


Добавка дієтична "Гарцинія ФОРТЕ"

Висококонцентрований екстракт плодів гарцинії камбоджійської, стандартизований за змістом гідроксілімонной кислоти (ГЛК).
ГЛК потужно впливає на вуглеводно-жировий баланс, покращує метаболізм глюкози, активізує спалювання жирів.
Гарцинія Форте допомагає зменшити апетит і є ефективним засобом в програмах схуднення і контролю ваги. Завдяки нормалізації обміну глюкози в мозок надходять сигнали про насичення. Підвищує вироблення організмом "гормону щастя" серотоніну, який змушує людину менше відчувати голод. Допомагає зменшити відсоток вісцерального (внутрішнього) жиру і захистити печінку від жирового гепатозу. Допомагає запобігти утворенню каменів у нирках.
Допомагає нормалізувати рівень цукру в крові і знизити рівень "поганого" холестерину, що корисно людям, які контролюють свої біохімічні показники.
Упаковка розрахована на курс 1 місяць.
Екстракт з шкірки плодів Гарцинії камбоджійської (Garcinia cambogia 75 - містить гідроксилимонну кислоту, яка дозволяє запустити в організмі процеси, спрямовані на зниження надмірної ваги. Уповільнює процес перетворення вуглеводів на жири, змушуючи таким чином організм використовувати жири з власного запасу, чим сприяє ефективному схудненню. Саме ця кислота відповідає також за обмеження апетиту і зменшення тяги до солодкого.
МКЦ (мікрокристалічна целюлоза) - є джерелом харчових волокон. Забезпечує очищення кишечника, виведення продуктів обміну і токсинів, покращує стан мікрофлори. Сприяє зниженню ваги.
Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону.


Можна брати окремо 200, але краще результат у комплексі.500

Запитати продавця

49740956