Допомогти зібрати кошти на ЗСУ

РОЗЛИВ 500 мл. Розливається з оригінальних каністр /останнє фото/. Автошампунь із натуральними екстрактами цитрусових;
Унікальні компоненти для посилення блиску на покритті будь-якого кольору;
Шампунь не змиває воски, поліролі та інші захисні шари;
Шампунь та підсилювач блиску в одному флаконі;
Універсальний шампунь для очищення лакофарбового покриття, коліс, скла, металу та інших поверхонь;
Після обполіскування водою не залишається слідів бруду чи плям;
Доступна ціна;
Екологічно чистий засіб містить мінімум хімічних речовин;
Шампунь Citrus Wash & Gloss від Chemical Guys, заснований на натуральних цитрусових екстрактах, поєднує їх очищувальну силу і активні компоненти для посилення блиску. Цей шампунь вже полюбився багатьом автомобілістам за потужну очищувальну силу та здатність змусити будь-який автомобіль виблискувати так, ніби він щойно оброблений воском.

Citrus Wash & Gloss – це концентрований автошампунь та підсилювач блиску, розроблений, щоб проявити сяйво покриття будь-якого кольору. Природні очищаючі цитрусові екстракти руйнують абразивний бруд всіх типів, м'яко видаляють його з поверхні, а потім унікальні добавки змащують поверхню, щоб захистити від утворення подряпин. Універсальна формула шампуню може використовуватися для регулярного обслуговування автомобіля щотижня, при використанні будь-якого методу миття: із двома відрами або з апаратом високого тиску.

Розчиняйте 30 грам концентрованого шампуню, в 20 літрах води, щоб створити гори щільної піни, що ніжно очищає, при ручному миття. Використовуйте потужну очищувальну здатність шампуню Citrus Wash & Gloss, адже це ідеальний спосіб видалити абразивний бруд не тільки з лакофарбового покриття, але й з будь-яких поверхонь автомобіля.

Екстракти цитрусових, змішані з покращеною формулою для миття, допомагають вичистити бруд з будь-якої поверхні, щоб безпечно очистити ваш автомобіль та посилити глянець. Потужні очищувальні екстракти проникають у найважчі місця вашого автомобіля, щоб видалити складний бруд, який часто пропускають у процесі автомийки.

Способы доставки
Meest
від 29 ₴ 
Укрпошта Експрес
від 35 ₴
Укрпошта Стандарт
від 25 ₴ 
Нова Пошта
від 40 ₴
Способы оплаты
Надійна оплата карткою
Онлайн оплата через ИЗИ. Безопасно и без комиссии почты
Післяплата
100% оплаты при получении. Комиссия почты 15 ₴ + 2% от товара
Передплата на картку продавця
Частичная или полная предоплата переводом с карты на карту
Возвраты
Законом не предусмотрен возврат данного товара.
49453995