Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Почніть впевнено спілкуватись польською мовою з нуля за 1 місяць з курсами Безлім.

Курси польської мови Безлім існують 3 роки. За цей час ми навчили впевнено розмовляти польською більшість свої випускників,, внаслідок розвинених мовних навичок, допомогли активно інтегруватись в польськомовне середовище, а саме:

Впевнено почуватися себе на новому місці проживання в Польші

Вступити до ВНЗ Польщі, технікуми

Знайти високооплачувану роботу чи відкрити свій власний бізнес.

Ми пропонуємо Повноцінне пробне заняття з викладачем зі знижкою 50% вартості, а не презентація курсів. тел. **********


Спілкуання польською мовою, починаючи вже з першого заняття. Після закінчення навчання видається свідоцтво із зазначенням кількості пройдених навчальних годин.

БЕЗКОШТОВНІ навчальні матеріали в паперовому та/чи електронному вигляді Можливість оплачувати навчання не за весь курс, а щомісячно.


Рівні підготовки А1, А2, Б1, Б2
Початкова базова польська (początkujący) А1 По закінченні курсу Ви вивчите основи граматики і лексики, а також засвоїте біля 1000 польських слів.

Початкова просунута польська (podstawowy) А2 Після закінчення курсу Ви будете впевнено володіти правилами граматики и знати приблизно 2000 польських слів.

Cередній загальний, пороговий (progowy) Б1 Після закінчення курсу Ваші навички в побудові граматичних і синтаксичних конструкцій будуть доведені до автоматизму. Словниковий запас складе близько 3000 слів. Такж є прискорений курc, котрий дозволить Вам всього за 3 місяці засвоїти цілий рівень польської мови для більш швидкого досягнення вашої мети.


КУРСИ ПОЛЬСКОЇ МОВИ ДЛЯ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ
4-16 РОКІВ
Навчання дітей і підлітків на курсах польскої мови Безлім здійснюєься за власною методикою, яка враховує різний рівень знань і особливості викладання для студенів різного віку. За підсумками навчання на наших курсах, Ваша дитина буде розуміти польську мову і вміти говорити цією мовою.


Для кращого засвоєння нового матеріалу, наші досвічені викладачі пояснюють студентам граматику на простих прикладах, відразу переходячи до мовної практики, використовуючи інтерактивні комунікативні вправи.

Крім освоєння основних мовних аспектів, на заняттях діти також вивчають культуру і традиції Польщі.

Навчання проходить в групах до 4-10 чоловік або індивідуально. Тривалість кожного рівня: 4,5 місяця. Інтенсивність: 2 рази на тиждень по 45 або 60 хвилин. тел. **********

РЕПЕТИТОР ПОЛЬСКОЇ МОВИ

Репетитор Польскої Мови Заняття з польскої мови з репетитором відмінно підійдуть тим студентам, яким з різних причин не підходить груповий формат навчання. Заняття один на один з репетитором мають свої переваги, серед яких можна відмітити: Більш швидке вивчення польскої мови за рахунок того, що на занятті увага викладача сфокусована тільки на Вас. Індивідуальна програма, яка максимально враховує Ваші актуальні навички і прогалини в знаннях, а також адаптована під конкретно Ваші завдання при освоєнні мови. Гнучкий розклад: Ви можете підлаштувати заняття під Ваш графік, займаючись вранці, вдень або ввечері. Займаючись с репетитором, Ви також можете підготуватись до сертифікованого іспиту на рівень B1 або до співбесіди з консулом для отримання Карти Побуту / Карты Поляка. Навчання проходить індивідуально або в міні-групі до 3-х чоловік. тел. **********


ПОЛЬСЬКИЙ НА КАРТУ ПОЛЯКА / КАРТУ СТАЛЕГО ПОБУТУ


СНД і Балтики до народу Польщі. Наявність даного документу

дає ряд бонусів і привілеїв своєму власнику

.


З Картою Поляка ви зможете: Офіційно влаштуватись на роботу в Польщі Без проблем отримати візи в США, Канаду, Англію і іінші країни Вести підприємницьку діяльність Отримати вищу освіту на бюджетній формі навчання і отримувати стипендії нарівні з поляками Користуватись безкоштовним медичним обслуговуванням Безкоштовно відвідувати музеї Польщі

Отримати знижку в розмірі 37% на залізничний транспорт Щоб претендувати на отримання Карти поляка, Вам потрібно довести, що Ви маєте відношення до польского народу і польскої культури, а також не маєте мовного бар’єру.

Курс підготовки до співбесіди на Карту поляка на курсах Безлім передбачає вивчення всіх основних аспектів, необхідних для успішного проходження співбесіди з польским консулом. Курс по підготовці до співбесіди на Карту Поляка Мінімальний необхідний рівень: з нуля.

Вартість 8000 грн Курс по підготовці до співбесіди на Карту Побуту: Мінімальний необхідний рівень: А2. Вартість 5000 грн

КУРСИ ПОЛЬСКОЇ МОВИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО
СЕРТИФІКАЦІЙНОГО ЕКЗАМЕНУ НА РІВЕНЬ B1

Державний сертифікат – єдиний офіційний документ, який

підтверджує знання польскої мови на певному рівне (від А1 до С2).

Цей документ видається державною комісією за результатами

сертифікаційного іспиту.

На наших курсах Безлім ми займаємось підготовкою вихідців з СНД і Балтики до іспиту, що підтверджує володіння польською мовою на рівні B1, так як знання мови на даному рівні знадобиться Вам у більшості ситуацій. тел. **********

Запитати продавця

47088372