Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Якщо вас дістав виснажливий свербіж, якщо немає життя від дискомфорту внизу, якщо немає інтиму, якщо сухість викликає щохвилинні страждання, якщо ви постійно запитуєте себе "чому саме я..", купіть крем Іранский шафран. Спробуйте і Вам сподобається.

На сьогодні це найкращий негормональний засіб при краурозі вульви, лейкоплакії вульви, кератозі вульви, статевому свербіжу, надмірної чутливості вульви, сухості, будь-якому дискомфорті в області вульви, нейрогенному свербіжу, лейкоплакії головки статевого члена у чоловіків.

- Слизова зволожується
- Ранки, тріщинки загояться
- Пройде печія
- Піде свербіж в області вульви
- З часом зникнуть білі плями на вульві - Ороговіла слизова стане еластичною

В наборі Лосьйон 50мл і Крем 20мл. Використовувати разом обов'язково: спочатку вимиваємося лосьйоном, потім тонкии шаром наносимо крем.

Крем Іранський шафран вульва лейкоплакія належить до терапевтичних засобів традиційної китайської медицини. Щоб НЕ зашкодити собі та своєму здоров'ю та не потрапити на ПІДРОБКУ, купуйте довірену продукцію! Найефективніша продукція китайської традиційної медицини при жіночих хворобах, простатиті, геморої, псоріазі, мастопатії, циститі, колітах на сайті Дермашоп.

Запитати продавця

4611119