Найкращий в Україні сервіс оголошень
Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Характеристики та опис

Доброго вам дня!
Мене звати Сергій,надаю послуги маркетолога-просування бізнеса в інтернеті,зростання продажів,збільшення постійного припливу клієнтів(купівля товара/послуги та відвідуваність сайта).
Рекомендую скористатись нашим сервісом: Масова розсилка на дошки оголошень-ефективний спосіб розміщення реклами в інтернеті.
Що Ви отримуєте від реклами (розсилки):
=Істотний приріст клієнтів зацікавлених у ваших товарах та послугах;
=Збільшення продажів та замовлень;
=Недорогу та ефективну рекламу своїх товарів, послуг тощо;
=Звіт про виконану роботу.
Статистика ефективності:
=Сумарна відвідуваність дощок оголошень з будь-якої тематики в нашій системі не менше 360 000 осіб на добу, за деякими – понад 900 000 осіб на добу;
=При замовленні розсилки на 100 дощок в середньому Ви отримуєте 1000 переглядів Вашого оголошення на добу, з них 20-70 дзвінків на добу, в результаті 3-10 замовлень на добу.
ЗВІТ
Після розсилки наші співробітник відправлять готовий звіт Вам на email адресу, в якій Ви побачите всю інформацію про виконану роботу:
=Список прямих посилань на розміщені оголошення, за всіма посиланнями можна перейти та переглянути на оголошення;
=Email адресу на яку реєструвалися акаунти, через неї Ви зможете керувати своїми оголошеннями, редагувати, оновлювати та видаляти у разі потреби.
Розсилка на дошки як швидкий спосіб збільшення продажів.
Головним і очевидним ефектом публікації реклами на інтернет-дошках є зростання числа клієнтів і покупців, що неминуче веде до збільшення прибутковості проекту. В цьому плані віртуальні дошки оголошень відрізняються від реальних лише кількістю ознайомилися з інформацією людей: в нашому випадку воно на порядки вище.
Якщо розмістити оголошення на вході в під’їзд, його помітять лише кілька десятків жителів. Рекламу на зупинці громадського транспорту можуть побачити сотні пасажирів (питання в тому, скільки з них звернуть на неї свою увагу). А з тематичною інформацією на віртуальній дошці зможуть ознайомитися тисячі відвідувачів, причому, невипадкових людей, а представників цільової аудиторії, які шукають конкретний товар або конкретну послугу.
Статистика свідчить: правильно організована і продумана розсилка на дошки здатна підняти продажі на 50% і вище при мінімальному бюджеті рекламної кампанії.
Розміщення оголошень як метод розкрутки сайту.
Роблячи публікацію на віртуальному майданчику і вказуючи в ній посилання на свій сайт, власники веб-ресурсів отримують парочку додаткових бонусів. По-перше, частина відвідувачів перейде по посиланню, що збільшить відвідуваність сайту. По-друге, опубліковані тексти, а значить – і посилання в них, індексуються пошуковими системами. І те, і інше сприяє підвищенню рейтингу сайту і його підйому на більш високі позиції в пошуковій видачі. А це, знову-таки, збільшення конверсії сайту і зростання продажів.Ручне розміщення оголошень нашими фахівцями – запорука швидкого і гарантованого успіху вашого бізнесу. З нашою допомогою клієнти самі знайдуть вас!
Якщо Вас зацікавила пропозиція або виникли питання телефонуйте пряио зараз: **********

Ключові слова: контекстна реклама,ефективна реклама,інтернет-маркетинг,текстова реклама,рекламні оголошення,просування товарів та послуг,пошукова оптимізація,реклама в інтернеті,просування сайту,партнерський маркетинг,підвищення продажів.

Запитати продавця

41906818